"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Насиров подтвердил, что по указанию Матиоса талантливо притворялся коррупционером

.
В продолжение тем
"Замгенпрокурора Матиос готов наградить Насирова за неоценимую помощь. Блядь, а канонизировать?!"

"Агент Насиров. Страна должна знать своих героев"

Нет, ребята, я не гордый.
Не загадывая вдаль,
Так скажу: зачем мне орден?
Я согласен на медаль

А.Твардовский. Роман Насиров Василий Теркин


Роман Насіров

Заступник генпрокурора Анатолій Матіос розсекретив мою участь у підготовці спецоперації з затримання екс-працівників «Мінздоху», після чого чимало журналістів хочуть почути від мене більше подробиць. Ось вони…

Після перемоги на конкурсі на главу ДФС, однією з задач, які поставив перед собою, була боротьба з так званими податковими «ямами», «оптимізаторськими» майданчиками, «скрутками» і т.д. Ми з командою потратили близько року, аби скласти всі пазлики тієї корупційної картини відмивання коштів у так званому «Мінздоху»: йшлося не тільки про виявлення самих «ям», але й встановлення всіх учасників цих оборудок – від імен тодішніх посадових осіб до назв комерційних структур.

Коли потрібний матеріал було накопичено, ДФС передала його в повному обсязі до Генпрокуратури, яка розпочала своє власне розслідування. Далі ви вже все знаєте.

Але хочу звернути вашу увагу на одну цифру: нині ЗМІ смакують цифрою в 97 млрд. грн, - збитками, завданими державній скарбниці діяльністю керівництва «Мізхдоху».

Однак… головна заслуга цієї спецоперації не тому, що вдалося зафіксувати оту гучну цифру. Ми з командою ДФС позакривали всі ті «ями» та «майданчики», зруйнували «скрутки», і з того часу мільярди з тіньової економіки потекли до бюджету країни. Можу назвати один тільки показник:

2016-го року доходи зведеного бюджету у порівнянні з 2015-им виросли більш ніж на 170 млрд. грн. при тому ж курсі гривні.
Ось це справжня сенсація, про яку не говорять: відбувалася не заміна одних схемотехніків на інших, а реальна боротьба з корупцією.

Результати роботи нашої команди в ДФС дуже яскраво демонструють декілька цифр: на початку цього року (за січень) надходження ПДВ зросли до рекордної позначки - 37,1 млрд. грн. За січень-лютий сумарно майже 70 млрд грн. Всі ці цифри добре унаочнені в графіках.

Показники ДФС на початку цього року – це результат дворічної клопіткої роботи. За цей час загальні надходження зросли майже вдвічі і закладено фундамент для подальшого росту.

Я – митар. Це потрібна для країни, але не популярна в багатьох колах робота: наповнювати державну скарбницю.

П.С. Тут немає причин крикнути #зрада, тому багато хто просто не помічає успіхів.


====

И хатынку в Лондоне "под прикрытием" купил, и тяжелейшую операцию перенес. И всё ради Правды!!
Герой, блядь! Орден ему!

Неужели Насирофф и Матиос всерьез считаютЮ что в их бред кто-то поверит?


Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments