"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Вербна неділя

.
«А коли вони наблизились до Єрусалиму, і прийшли до Вітфагії, до гори до Оливної, тоді Ісус вислав двох учнів, кажучи: Ідіть у село, яке перед вами, і знайдете одразу ослицю прив'язану, та з нею осля; відв'яжіть, і Мені приведіть їх…  А учні пішли та й зробили, як звелів їм Ісус. Вони привели до Ісуса ослицю й осля, і одежу поклали на них, і Він сів на них.  І багато народу стелили одежу свою на дорогу, інші ж різали віття з дерев і стелили дорогою.  А народ, що йшов перед Ним і позаду, викрикував, кажучи: Осанна Сину Давидовому! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! Осанна на висоті!»

(Матвія 21:1-9)

Друзі, вітаю вас з весняним християнським святом! У цей день Ісус Христос увійшов до Єрусалиму. В Україні це свято називають «Вербною неділею», хоча в реальності верба не має жодного відношення до тих подій. Коли Ісус Христос на молодому віслюку в’їжджав до Єрусалиму, народ, який чув про великі дива, що творив Господь, вітав його пальмовими гілками, у захваті кидаючи на дорогу свій одяг під копита віслюкові.

( Читать дальше... )


Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments