Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Гадя заипала уже всех, даже своих любимых беркутят
555
v_n_zb
.
Бывшие бойцы спецподразделения "Беркут" Павел Аброськин, Сергей Зинченко и Сергей Тамтура попали в опубликованный народным депутатом Надеждой Савченко обменный список, о выдаче которых якобы просит сторона "Л/ДНР", однако сами они на обмен не готовы.

Такую реакцию на свое присутствие в списках экс-беркутовцы передали через своих адвокатов.

Аброськин, Зинченко и Тамтура в Украине являются подозреваемыми в деле в убийствах на Институтской во время Революции достоинства.

В списке Савченко присутствуют еще двое бывших беркутовцев: командир киевского батальона Олег Янишевский и боец этого подразделения Александр Маринченко. Оба воевали в АТО на стороне украинской армии.

А может отдадим им обратно Гадю? И всем спокойнее будет...


Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю
Последние записи в журнале


промо v_n_zb июль 17, 2013 17:32 151
Разместить за 200 жетонов
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1

Re: зрадофил иди работать!!

Так іди на анальні процедури до каДирки і звідти будешь розповідати про зраду в Україні

Образив тебе? А можна гавно образити?

Кажуть что панікерів, таких як ти, в ВОВ рострілювали без суду, - мабуть пора почати!

таких як ти, в ВОВ

Тебе суку в ВОВ в жопу діди підори нквд єбали, вон пішов нахуй хуй лєніна смоктати, панікувати будеш ти, як Петро з Хуйлом на одній гілякі повиснуть, а я мочу словом руSSофашистську сволоч на окупованих територіях нашої рідної України і підора агента Петра і його паханів, і жополизів, як ти кацапюрний, так вивчив кацапський, що вже автоматом на ураїнській пишеш будеш (Ь) з мягких знаком?! Так іди ж і отсоси у Петра, а Кадиров вас, агентів Петра і Хуйла, єбе в сраки, поки ви практикуєте отсос-ільїч))) Що пердачка то рвануло?! Правда, вона козойобе, болюча, правда і тільки правда. Замочка повна банд Петра і Хуйла! Бог з нами - Ісус Христос переможе! Амінь!
P.S. Tи головне не нервуй, лікування вати і жополизів агент Пєцькі воно таке - сурове і без жалю, словом правди прямо по прадажній мордяці, мало ми вас хрестили, треба було хрестами по бошкам пиздить наповал, не було б такої мразі відданої трупачку дєдушкі лєніну сатані підору. Як казав Чінганчгук - хук!), я все сказав)))

Re: таких як ти, в ВОВ

Я дивлюся ти все давно скачешь на чеченскому хуї і одночасно лижеш Хуйлу

Ти не мочиш руссню словом, ти розводиш зраду, працюючи на Хуйла!!

Реально таких сук, як ти, требе стріляти

Реально таких сук, як ти, требе стріляти

Заєбешся хуй у Авакова смоктати з Пєтькой, скоріше мив вас на гілячках повісимо, це точно, дивися падло задрочено-законтачене, серверочки в каліфорнії стоять, там тобі нічого не буде, а якщо ти в Україні гнида - то сам сатана тебе в сраку буде жарити в пеклі вічно, а це пострашніше смерті))) Амінь, вон нахуй до Пєті отсось-аваковіч робити!

все давно скачешь

Ти падло кацапськоє не криви нашу мову! Гадость хуєтруполєнінопетрокровавенкоаваковсЬка хуєсосна!) Пєрдачок ватний рве?! Будей знищені нахуй з України в Колиму - Хуйлу картоплю копати лопатою ім.Азарова))) Забавний ти хуйло - а починав з трьох слів, не треба козойобе було починати, бери білети в мовзолєй - отсос-ільїч тебе заспокоє)

Re: все давно скачешь

о ще один лешнєхромосомний, тільки вже українець))

де вас Хуйло тільки находить??

Хуй трупака лєніна витягни з пельки!

Затичка смердюча з жопи Патрошенка! Дивись, щоб пупсік зі шкуркою тебе не вдули по повній, підор вонючий хуйло-петровський. Вон нахуй в мовзолєй - хуй товаріща дєдушки трупака лєніна смоктати, перед візитом дивись Банкову не пропусти - там тобі через пердачок дадуть інструкці! Порошенка - на гіляку!) Слава Україні без банди петра і хуйла! А в тебе кому слава?! Пєті сукі ж2у кровавому??? Підорок-задрот)))

  • 1
?

Log in

No account? Create an account