"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Геннадий Афанасьев об "обмене Савченко"

.
Обмененный на сепаратистов из "Народной рады Бессарабии" Геннадий Афанасьев прокомментировал освобождение под проект "Савченко" двух "военнопленных", которые на самом деле являются сепаратистами.

Напомню:
"Кремль передает через Савченко завербованных сепаратистов: Ольгу Сворак и Анжелику Преснякову"
"Освобождением "пленниц" Надеждой Савченко руководили из Москвы /Видео/"


За час дії Мінських домовленостей з полону проросійських бойовиків на Донбасі звільнено понад 3080 заручників, з яких 1530 – правоохоронці та військові. Нема результатів? Безперечно нова українська дипломатія! Стільки часу ціла команда з Iryna Gerashchenko займалось лише одним питанням - звільнення полонених. Звільнили мене. Звільнили Ю.Д.Солошенко. Звільнили В. Жемчугова. Звільнили понад 3000 українців!

Але ж ні. Кажуть зрада. Кажуть нічого не робить ні Iryna Gerashchenko, ні СБУ, ні Президент.

Знаходиться для таких людей лише один вихід. Їдуть в Мінськ потайки домовлятись з сепаратистами...

А потім завдяки зусиллям Надії Савченко в Мінську звільняють жінок. З'являється Володимир Рубан якому передають двох "полонянок''...

Перша Ольга Сворак, "молодий чоловік" якої служить в одному з територіальних батальйонів ЛНР. Це та яка фотографувалась в окупованому Криму з символікою "Новоросії"... Це та що стоїть з професійним make-up на обличчі щойно з полону... Марія Варфоломеєва (Mariia Varfolomeieva), а Вам не пропонували до салону краси заїхати? Чи Вам пані Ирина Довгань ?

Друга Анжеліка Преснякова. Суддя. Яка вважає що голодомор не є геноцидом Українського народу...

Віктор Медведчук аплодує, коментує, радить продовжувати...

В додаток, завдяки Службі Безпеки України стало відомо, що помічниця терориста Захарченко тривалий термін прослуховувалась. В аудіозаписі вона повідомила, що "полонянок" звільнили не терористи ''Лнр'' ''Днр'', а вирішила передати Москва, при цьому маріонетки навіть не були в курсі цієї спецоперації Кремля, яка на щастя провалилася.

Отже. Перемога?

Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments