"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Савченко назвала всех нардепов "баранами", жена Луценко назвала Савченко "козой"

"Высокие отношения" (с)


На вечернем заседании 15 ноября Верховная Рада отклонила два депутатских законопроекта об изменениях к так называемому "закону Савченко", согласно которому день пребывания в СИЗО засчитывается как два дня всего срока заключения.

Во время полемики Олег Ляшко признал, что его фракция ошиблась, когда в свое время поддержала "законопроект Савченко", сама Надежда Савченко обозвала депутатов "баранами", а Ирина Луценко (БПП) назвала Савченко "козой".


Олег Ляшко:

– Фракція Радикальної партії голосувала за так званий “закон Савченко”, по якому термін перебуванні в ув’язненні зараховується день за два. Я хочу визнати перед усіма громадянами, голосування нашої фракції за цей закон – це була велика помилка.

З одного боку, є маса людей, які сидять незаконно і ми маємо вирішувати цю проблему, але ми не можемо випускати на волю вбивць, ґвалтівників, насильників. Понад тридцятеро людей були вбиті злочинцями, які достроково вийшли на волю. І якби ми не проголосували це закон, вони б сиділи в тюрмі і більше тридцяти українців залишились би живі. Дванадцятеро українських дівчат було  зґвалтовано злочинцями, які достроково вийшли на волю.

Ми маємо виправити сьогодні цю помилку: убивці, ґвалтівники  мають сидіти в тюрмі, а не ґвалтувати українців і вбивати українців…


Надія Савченко:

Те, що народні депутати визнають самі, що вони барани, це наша проблема. Закон, коли проголосували, треба було доопрацьовувати, а не лінуватися, а потім скидати на нього всіх собак.

У в’язниці сидить 69 тисяч, 6992 вийшло по “закону Савченко”, як ви говорите. Рецидив скоїло 187. Рецидив є завжди, це 10 відсотків коли б хто не вийшов. Вони б не вийшли зараз, вони б вийшли пізніше.

Стаття 22 Конституції України, закон не може бути прийнятий на погіршення прав людини. Ви зараз цими двома законами погіршуєте права людини. Цим законом можуть користуватися в’язні, дійсно, якщо будуть затягувати час. Але для цього треба було не лінуватися, початувати змінювати Кримінальний кодекс, КПК і робити нормальну судову реформу.
Можна дати півроку на розслідування. Цей закон був, в першу чергу, для того, щоб слідство не проводилося вічно і не робила безчинства саме “ментовська” держава.

…Якщо один раз людина відсиділа, простіше всього ментам скинути всіх собак, знайти того хлопця, який відсидів, наприклад, за якесь пограбування легке і накинути йому вбивство, зґвалтування і все решта, виламати руки – і він піде як “рецидив”.

Ви не захищаєте і не розбираєтесь справедливо.

Ви політично спекулюєте і доводите людям ще раз всім, що ви барани, тільки один баран, крутіші роги й другого. Насправді барани всі.

Вітаю вас ще раз. Народ  ще раз зрозумів, що ви йдете до дна.


Ірина Луценко:

Повідомляю козам, які зайшли за допомогою світової спільноти в цей парламент. Більше 60 тисяч амністованих і випущених зеків з Росії зараз воюють  і вбивають наших солдат. Ці рецидивісти, які були випущені під  помилки і ейфоричне голосування  за людину, за яку відстоював весь світ, теж зараз повертаються туди і  гвалтують наших  дітей, убивають наших хлопців, здійснюють розбої, граблять ювелірні магазини.

Тому для коз. Ви мобілізували зал, я закликаю всіх  проголосувати.
Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments