"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Против Катерины Ющенко возбуждено уголовное дело за разворовывание средств Больницы Будущего

.
Супруга бывшего президента Украины Виктора Ющенко сообщила, что против нее возбуждено уголовное дело за разворовывание средств Больницы Будущего:

10 років тому мій благодійний фонд почав проект будівництва дитячої лікарні державного рівня – «Дитяча лікарня майбутнього». Думаю, немає потреби пояснювати, чому ми почали це робити. Як і більшість громадян України, я була шокована тим, що наша країна не може належним чином дбати про тих, хто найбільше потребує допомоги – хворих дітей. Лікарня, яку ми хотіли побудувати, не була якоюсь нездійсненною мрією – це було те, що доступно сьогодні у будь-якій цивілізованій країні.

На жаль, через численні політичні, бюрократичні та інші причини ми не завершили створення великої лікарні. Ми неодноразово звітували щодо збору і використання благодійних коштів. На проект було зібрано 100 мільйонів гривень, а витрачено на його реалізацію – 170 мільйонів. Кошти і нараховані на них відсотки були вкладені у розробку архітектурного проекту, який отримав позитивний висновок комплексної державної експертизи; підготовку земельної ділянки до будівництва, організацію стажування за кордоном для сотень українських медиків. Ми закупили сучасну хірургічну установку в Національний інститут раку, придбали вкрай необхідне обладнання для виходжування новонароджених в Інститут педіатрії, акушерства і гінекології та багато різного устаткування в інші дитячі лікарні України. Обладнання працює вже понад 5 років і щодня рятує українських дітей. Тисячі дітей отримали життя, їхні батьки – радість і втіху, а мільйони українських благодійників, які долучилися до проекту «Дитяча лікарня майбутнього», мали б тішитися з того, що саме завдяки їхній, навіть найменшій допомозі таке диво, як повернення маленької людини до життя, стало можливим.

Та ні. Мій фонд постійно зазнає нападок через те, що велика лікарня досі не створена. Левова частка тих, хто цькує нас, – це люди, які не дали на лікарню ні копійки, ненавидять нашу родину або «діячі», які хочуть заробити на цій темі додатковий політичний капітал. За минулі 5 років ми пережили 14 перевірок – це були СБУ, КРУ, Генеральна прокуратура, Податкова адміністрація, міліція. Жодна з перевірок не виявила нічого протизаконного у діях нашого фонду, жоден зі слідчих не знайшов навіть натяк на розкрадання, привласнення, нецільове використання зібраних благодійних коштів.

Отже, повідомляю вам, проти нас знову відкрито справу. Цього разу кримінальне провадження.

ющ41
ющ42
ющ43
====

Казалось бы - логично. Да?
Но мало кто знает, что г-жа Ющенко (Благотворительный Фонд Украина 3000) вместо Больницы Будущего открыла свой центр медицинских инноваций "Novo" во Львове. Он оснащён современнейшим медицинским оборудованием, обслуживает и взрослых, и детей, а 80% услуг платные.
Можете посмотреть расценки на сайте центра - цены у "благотворительной организации" примерно такие же, как у конкурентов-"коммерсантов", которые платят налоги по полной программе, а не как "благотворители". Например, стандартный МРТ шейного отдела позвоночника в «Novo» обойдется в 1240 грн. - ровно столько же, как и в среднем по городу.

В то же время в Киеве на улице Академика Заболотного, 21 вместо обещанной больницы - высокий забор и заброшенный строительный участок...

Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   ю


Subscribe

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments