?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Турчинов намерен провести референдум об отделении Донбасса от Украины?
555
v_n_zb
.
Депутат Верховной Рады (НФ) Виктория Сюмар предложила провести всеукраинский референдум об отделении Донбасса от Украины.

Об этом в понедельник, 29 августа, она сказала в эфире телеканала 112 Украина.

«Мы должны вынести этот вопрос на референдум и далее, исходя из воли народа, строить политику относительно этих территорий. Иначе будет очень много злоупотреблений», — заявила Сюмар, рассматривая вопрос о том, стоит ли Киеву вообще бороться за возвращение Донбасса или лучше отказаться от претензий на регион.

Она утверждает, что у руководства страны есть твердое убеждение, что в ближайшие пять лет Киев вряд ли сможет вернуть Донбасс под свой контроль. «Нужно вложить огромные ресурсы в строительство и обустройство территорий. Да и население ненавидит Украину», — подчеркивает представительница фракции «Народный фронт».

Учитывая, что Сюмар не самостоятельный политик и вращается в орбите Секретаря СНБО Александра Турчинова (ближайшая, скажем так, орбита), то ее заявление можно рассматривать как пробный шар для изучения общественного мнения. Правильный ход - не самому же Пастору о референдуме и отделении Донбасса говорить.
Посмотрят на реакцию, а потом свое мнение "подкорректируют".

Но в целом направление мысли понятно.

И если Турчинов не объяснит в ближайшее время, что имела в виду тов. Сюмар - именно его будут считать автором сценария с проведением референдума.

Пока же российские СМИ кипятком ссут от этого заявления бывш.замсекретаря СНБО и нынешней правой руки Кровавого Пастора. Украинские социальные сети тоже, мягко говоря, в ахуе - "шо, концепция поменялась?!"

И эти люди хотят выиграть в информационной войне? Клоуны, мля...

Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк    юПоследние записи в журнале


promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
Крым без референдума отделили

А люди, это не политики, и понятно что они скажут.

Це зрада.
Ліквідувати ворожий плацдарм на своїй території - суто військова необхідність.
Росія дуже неохоче атакує зі своєї території, але там де має плацдарми на чужій території - постійно мутить воду.

Не кажучи вже про теорію звинувачення жертви.
За висловом Чигиринської, в кожному з нас сидить внутрішнє хуйло, яке нашіптує, що ліпше бути паскудою, ніж слабаком. В даному разі, соромно визнати, що ми занадто слабкі, щоб визволити свої братів - от і доводиться думати, що вони там нас поголовно ненавидять.

згоден. таку вона херню від зворотнього сказала - це не вони нас ненавидять, посрать на це. Це ми їх ненавидимо за колаборацію, причому законно

У колаборантів є імена і прізвища.
"Населення окупованої зони" - це не суб'єкт, який може або не може бути колаборантом.

До речі, нагадаю походження колабораціоністів.
Їхніх предків заселив товаріщ Сталін на місце українців, уморених голодомором.
Так що не хочуть жити в Україні - най валять на землю предків.

але я саме кажу за співпрацю з окупантом. Я сказав не для красного слівця.
Народ вже прощупали - чи можна бойовиків пустити в ВР - народ сказав ХРЄН.
Тепер вони вигадують, як надати бойовикам право голосу не виходячи з ОРДіЛО

Ну от, у Вас "народ" - це один суб'єкт.
І Ви приписуєте цьому народу саме ті прагнення, які Вам вигідно.
Що цей народ створив добробати, що народ ночами розвішує українські прапори - це для Вас не народ.

Оцих людей Ви льохкім двіженієм рукі викреслили з народу.

ви не зрозуміли. Шкоди від голосів колорадів було, є, і буде набагато більше, ніж користі від звичайних людей. А робити спроби "почути голоси Донбасу" на офіційному рівні - так це ж те, що потрібно ворогу. Він про це заявляє з самого початку війни.

Якщо ви ще не зрозуміли - проводити плебесцити під дулами автоматів неможливо.
Ми про це самі заявляли в ситуації з Кримом.
Навіть якщо звідти приїдуть голосувати на підконтрольну сторону - всі вони заявлять, що не хотіли руского міра, а перевірити ми це не зможемо. Так само, як і повірити, що їх родичів не взято в заручники.

Ну і на останок - це якщо ви геть нічого не розумієте.
В мінських домовленостях прописано, що голосування на окупованих територіях можливе тільки за умови полишення території окупантом, встановлення законності України і опановування кордону українськими прикордонниками.

Я не записую усіх в колаборанти. Я кажу про неможливість відокремити їх від участі у виборах

Ви помиляєтеся, в мінських домовленості п. 9 прописано, що спочатку голосування на окупованих територіях, а на наступний день після виборів має початися відновлення повного контролю над державним кордоном з боку уряду України. Дивіться посилання: http://on-line.lg.ua/novosti/polnyi-oficialnyi-tekst-minskih-soglashe.html Ну і на останок-а ви думаєте, що в Харкові або Одесі не такі люди, як на Донбасі. Запевняю вас, менталітет однаковий. Розкидатися територіями не варто, потрібно займатися перевихованням людей.

я не помиляюся, бо я ветеран цієї війни.
Андестенд?

не треба вважати дурнями весь Світ. Не може бути виборів під дулом, бо це получиться Крим-2

Про дурнів ніхто і не писав. А те, що вибори повинні проходити, як ви кажете "під дулами", про це йдеться в мінських домовленостях. Прочитайте їх уважно. Я теж проти цього.

ну то нащо ви мені це писали тоді?
чи вам не відомо, що заправляє перемовинами Медведчук?
чи не видно зв’язку між бізнесом Порошенка в РФ і діяльністю Медведчука в Україні?

Зараз Майдан Україна не винесе на собі. Тільки точкові удари по функціонерах олігархів - вони без помилок усі агенти впливу РФ

На рахунок олігархів з вами згоден, але як говориться, "что написано пером-не вырубишь топором". Підписали мінські угоди - виконуйте. А якщо їх виконувати, то народ України цього не зрозуміє і не відомо, що буде.

саме так. але головніше те, що ми вже майже рік їх виконуємо в односторонньому порядку. - не робимо наступ і тільки обороняємось. Так що до отих пунктів ще далеко. Вони написані під умову, що обстріли припиняться.

Вибачте, що втручаюсь. Як на мене - і тут пече, і там гаряче.

Бо, на перший погляд, добре було б відмовитись Україні від тих ватних Криму і Донбасу, які весь час будуть псувати нам склад Верховної Ради,( не кажу вже про втрати на війні, плюс злочинність по всій країні збільшилась, в т.ч. від понаєхавших,) і розвиватись в європейському напрямку. Але для пуйла це буде прецедентом: захотів, натиснув - віддали, захоче ще - віддадуть ще...

Я не політолог, не політик і не державний діяч. Я - людина, що народилась ще у Ворошиловградській області (і потім її ще тричі перейменовували), моя мала батьківщина зараз окупована. І я не знаю, як буде краще для України. Якби знав, де впадеш, соломки б підстелив.

На окупованих територіях є дуже різні люди. Мені хороша людина зі звільненого міста в сказала День Незалежності по тел., що добре, що Президент звернувся до жителів окупованих територій, що Україна їх любить, чекає на них... Ця жінка сказала, що ті, хто їздять на окуповані території, кажуть, що багато хто там побоюється, що Україна вважає їх зрадниками, а таке звернення Президента дуже важливе.

все ви правильно сказали.
патріот почує, ватник пропустить повз вуха.
Як діяти з Донбасом - дилема. Але за голосування під час окупації не може бути й мови

Згодна. Бо буде, як з Кримом, або й гірше.

Странно, что идея провести референдум по отделению Донбасса возникла сразу после встречи Лаврова и Керри, где в частности обсуждалась Украина. Совпадение?

непогано вони встроїлися - свої ідеї через жінок вкидувати.
Порох через Надєньку ідею про припинення війни;
Пастор через Сюмар про зупинення війни (причому "результат" голосування перевірити буде неможливо). Та ще й з таким підходом - мовляв, важливо що скажуть на окупованій території, замість думки народу, що не підкорилися окупації

Edited at 2016-08-30 08:02 (UTC)

Порубили капусту - доходы упали?!

А кто отвечать за всё будет?! Шо такое, упали валютные доходы тёщи Турчинова?! А кровь, слёзы и миллионы беженцев - на той падали, что там осталась?! Хороший референдум: простим всё без суда называется?! Вот Бог не шельма - суд грядёт!!!

Re: Порубили капусту - доходы упали?!

А если на референдуме народ скажет, что надо отделять Донбасс вместе с Зарахчем, Плотником и прочими боевиками? Если людям уже надоела это АТО и они хотят жить спокойно без депрессивного Донбасса? Тогда как?

Во ты сам, на Майдане не был, в окопах Донбасса тебя тоже не видели, зато ты громе всех кричишь о войне до последнего украинца, отсиживаясь в Испании. Может тебе надо приехать на Донбасс в качестве добровольца, чтобы выгнать всех российских оккупантов?

И да, референдум это глас народа, который, как известно, это суд Божий. Идти наперекор воли людей, это называть себя изгоем. Пусть люди решают: захотят - Донбасс оставляют на Украине, захотят - пусть Донбасс уходит.

Re: Порубили капусту - доходы упали?!

Не смеши ради Бога...
Я как вижу, как ты из окопа в сосне диаметром 5 см строчишь мне ответ. Это пЭрше)
А другЭ - через час после референдума таких себе га с 100.000 будет забрана с ещё десяточком котлов.
Нахуй-нахуй референдум, народ землёй Богом данной не торгует, а если продавать - так за хорошие деньги в конце концов, недаром Т.Г.Ш. писал - "неначе люди подурили...". Дурдом Украина продолжается... а я давно говорил, будет как Бразилия и Аргентина, хули, нихера делать не нужно, главное у вожда хуй отсосать и жопу полизать, отстальные в трущобы. Такой разклад((( Видно помру не увидив нормальной Украины. Ну и хер с ней, родину не выбирают в конце концов...

Комсомольці знову показали абсолютну свою неспроможність хоч щось зробити в країні.
Від економіки, культури, освіти і т.д....
Тепер вони не можуть захистити країну...
Це останнє..

Все.
Ось що буває коли до влади приходять комсомольці та журналюги.

Портников прав. " Украина там где живут украинцы, а не УССР" https://www.youtube.com/watch?v=sJyDmEQ4hi8

Совершенно верное решение. Пусть идут нахрен к братушкам... После этого совершенно другие отношение, в том числе и на международном уровне.

Хм, даже просто такое намерение - очень болезненный укол для РФ. Такой себе внезапный Брекзит наоборот. При грамотном исполнении будет очень весело.

Edited at 2016-08-30 17:39 (UTC)

В ЛНР,ДНР немало осталось патриотов. Не каждый может всё бросить,нажитое годами. Я например кому нужен в Украине в 53 года. Стать добровольно бомжом? Компенсации за жильё и имущество государство не даёт. Ну вот давайте ещё и откажитесь от нас. Путляра только этого и ждёт. Да и санкции сразу снимут. Заебис...

Edited at 2016-09-01 15:54 (UTC)

  • 1