"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Госпредприятие "Украинские спецсистемы" требует от УкрПравды опровергнуть наглую ложь

.
Заява державного підприємства «Українські спеціальні системи»


Продовжуються спроби розповсюдження провокативної та брехливої інформації, пов’язаної зі станом функціонування реєстру е-декларування. Зокрема, інтернет-видання «Українська правда» з посиланням на Голову НАЗК Наталію Корчак розповсюдило інформацію про нібито причетність державного підприємства «Українські спеціальні системи» (ДП «УСС») до фейкового підпису Руслана Рябошапки.

Це вже не перший раз, коли це видання спотворює та перекручує інформацію, пов’язану із впровадженням системи е-декларування.


Нас безумовно здивувало повідомлення Н.Корчак про створення комісії з представників виключно однієї із зацікавлених сторін і без залучення фахівців Держспецзв’язку та/або інших компетентних державних органів. Так само, як і про участь представників ПРООН, які, за нашою інформацією, участь у комісії не брали.

Нам невідомо про прийняття НАЗК рішення про створення означеної «комісії». Але навіть у повідомленні Наталії Корчак йдеться тільки про наявність у фейковому підписі гіперпосилання на ДП «УСС», яке, власно, може підробити будь-який досвідчений програміст.

Вимагаємо від «Української правди» спростувати спотворену інформацію стосовно ДП «УСС».

Ще раз заявляємо: ДП «УСС» не причетне до фейкового підпису громадянина Р.Рябошапки.Державне підприємство «Українські спеціальні системи»Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal