"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Идиот Луценко сдал укр.власть, заявив на весь мир о наличии в СБУ серкетных запрещенных тюрем

.
Смотрел вчера на клоунов, которые СИЗО СБУ инспектировали (руководство ГПУ, КГБ и типа борцуха за права человека) - и что-то муляло. Понятно, что показуха. Понятно, что в жизни все не так. Но напрягало что-то другое - знаете, иногда что-то витает в воздухе, а ухватить сложно.

Но материал журналиста Владимира Бойко всё расставил по своим местам - не мог Юрий Витальевич сотоварищи посещать СИЗО СБУ, т.к. его... не существует. Не существует с 2003 года.

Когда журналисты утверждали, что СИЗО таки есть, и даже там же, где и ранье, власть (и старая, и новая) категорически это отрицала, ссылаясь на "обязательства Украины" и "мамой клянусь". Но дурак Луценко и его пресс-дура Сарган слали с потрохами и президента, и председателя КГБ/СБУ, заявив, что СИЗО действует и очень неплохо себя чувствует.

====

Як повідомляє його прес-секретар Лариса Сарган, Юрій Віталійович вирішив влаштувати чергову виставу – відправився разом з головою СБУ Василем Грицаком та уповноваженим Верховної Ради України з прав людини (не можу без сміху виговорити назву цієї посади) Валерією Лутковською перевірити Слідчий ізолятор СБУ у відповідь на заяву помічника генерального секретаря ООН з прав людини Івана Шимоновича про те, що в СБУ катують ув’язнених.

https://www.facebook.com/LarysaSargan/posts/1074892589250931

Жодний попередник Юрія Віталійовича цього не робив. Можливо, тому, що раніше генеральні прокурори України мали юридичну освіту й усвідомлювали, що в СБУ не може бути СІЗО. Точніше, Україна прозвітувала перед Радою Європи про закриття СІЗО СБУ ще в 2003 році, оскільки, відповідно до міжнародних зобов’язань нашої держави, в Україні можуть існувати слідчі ізолятори виключно під егідою Мінюсту – у системі Державної пенітенціарної служби.

Але, прозвітувавши, Україна до цього дня утримує цю таємну в’язницю, саме перебування в якій вважається тортурами й незаконним позбавленням волі. Про це попередниця Лутковської Ніна Карпачова неодноразово публічно заявляла, закликаючи українську владу закрити нелегальну тюрму. Але кожного разу керівники СБУ натхненно брехали, що ніякого СІЗО в їх відомстві немає.

Ось, наприклад, заява СБУ від 18 лютого 2008 року

«Керівництво Служби безпеки України повідомило, що, відповідно до вимог Ради Європи, всі слідчі ізолятори СБУ, котрі діяли в Києві, Харкові, Одесі, Львові та Ужгороді, ліквідовані в березні 2003 року у зв’язку з внесенням Верховною Радою України змін до статті 25 Закону України «Про Службу безпеки України». Осіб, які трималися в цих СІЗО, в установленому порядку передано до установ попереднього ув’язнення Державного департаменту України з питань виконання покарань».

http://www.unian.ua/politics/97518-nina-karpachova-verhovna-radi-mae-ostatochno-pozbaviti-sbu-funktsiji-slidstva.html

А ось що уповноважений Верховної Ради України з прав людини Карпачова заявила 25 жовтня 2011 року на міжнародній конференції, присвяченій боротьбі з тероризмом:

«Хочу нагадати також про незаконне існування ізолятора СБУ, хоча за зобов’язаннями перед Радою Європи, взятими (Україною) перед вступом, він був de jure закритий у 2003 році»

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/1276158-karpachova-zayavila-pro-nezakonnist-isnuvannya-sizo-sbu-u-kievi

І тепер цей дурбецало, себто генеральний прокурор України, замість того, щоби хоча б промовчати (я вже не кажу про відкриття кримінального провадження за фактом незаконного ув’язнення людей в СБУ) влаштовує екскурсії в нелегальний слідчий ізолятор, а його прес-секретарка розміщує на фейсбуці фотографії СІЗО, про закриття якого Україна повідомила 13 років тому.

======

На минувшей неделе я писал, что горбатый могилу испортит. Тогда еще несколько человек ответили - надо 100 дней подождать". 100 дней? За 100 дней алкаш разрушит остатки доверия к стране: сегодня Иванющенко снят с розыска и уже выехал в Европу, вчера подтвердил наличие секретных тюрем СБУ.
Что дальше, Юга?Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк    ю

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments