"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

ОЧИЩЕННЯ ТА РОЗВИТОК УКРАЇНИ

.
( ч и т а т и     р о с і й с ь к о ю )


Лампочку, яка перегоріла, не ремонтують. Її замінюють.

Від безплідного стогону щодо чергової нікчемної злодійкуватої влади час переходити до творення ефективної надійної держави, жити в якій не тільки патріотично, але й безпечно та зручно. Час долучатися до нового Суспільного Договору, який гармонійно враховує інтереси громадян, що підтримують його.

Робити це доведеться максимально швидко, доки не настали темрява та хаос. А вони — поруч.

Ми — українці — розбурхали напівсонний світ своїм Гімном та вразили жертовним та переможним патріотизмом. Ми продемонстрували, що затерті у ХХІ сторіччі ідеали свободи та гідності ще палають в українських серцях.

І у цьому наш оновлюючий постмодерновий виклик світові.

У своїй більшості ми вже не віримо казкам, якими нас намагаються приспати.

Нам потрібен сталий мир, а не примарне перемир'я, яке вбиває героїчних синів та дочок України. Ми знайдемо альтернативу “Мінським домовленостям” як таким, що є імітаційними, не здійсненими і — головне! — принизливими для українців.

Конституція України не може бути змінена під тиском ані наших ворогів, ані наших союзників.

Конституція як форма нового Суспільного Договору стане наслідком загальнонаціонального процесу, який базується на праві, вільному волевиявленні, довірі та повноцінному представництві народу України у всій його історичній різноманітності.

Невід'ємною частиною Суспільного Договору буде безумовне визнання громадянами існування суверенної України у загальновизнаних кордонах. Патріотизм не може ставати приводом для карного переслідування, як це, на жаль, відбувається зараз.
Нам необхідна така виборча система, котра дозволить впливати на розвиток держави саме розкуто мислячим громадянам, які беруть на себе відповідальність за країну. І вони повинні мати необмежений доступ до соціальних ліфтів задля участі в управлінні та реформуванні держави.

Ми вже переконалися, що “ямковий ремонт” державної системи не допомагає. Навіть симпатичні грузинки, які вахтовим методом піднімають українську поліцію, не вирішать наших проблем. Ставши форпостом на шляху новітньої орди, ми з вдячністю приймаємо допомогу цивілізованого світу. Але тільки громадяни України, незалежно від національності, мови та віросповідання, завжди будуть суверенними господарями власної долі та власної держави.

Економічне підґрунтя — унікальна самоорганізація та творча енергія українців. Економічний резерв — половина національної економіки, що нині знаходиться у тіні, та ресурси, протизаконно привласнені олігархатом.

Ми не можемо допустити розпродажу за безцінь, фактично втрати стратегічного національного активу — української землі.
Наша мета — очищення та розвиток, що мають бути зафіксовані у Суспільному Договорі.

Наше першочергове завдання — розробка та всенародне затвердження нової Конституції України.

Наш соціальний ресурс — консолідація мислячих активних патріотів.

Для повного перезавантаження держави стануть у нагоді енергія та досвід волонтерів, адже наш рух необхідно організовувати та забезпечувати. Знадобляться навички учасників АТО, тому що необхідні організованість, порядок та жорстке припинення будь-яких проявів будь-якого екстремізму.

Наш рух за новий Суспільний Договір у формі Конституції України — мирний, правовий, масовий та неспинний.

Минув час діяти “проти”. Проти Януковича, Путіна, Порошенко. Час діяти “на користь”. На користь держави, у якій не соромно жити зараз та залишити її дітям та онукам.

Гідність та справедливість — ось що накреслено кров'ю героїв на наших знаменах. Україна має все, щоб стати повноцінним членом цивілізованої світової спільноти.


     Олександр Кочетков
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments