"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Игорь Янкив: "Лещенко сбрехал и не покраснел". Тю, а разве брехливые шавки краснеют?

.
Опять отметился говновбросом порошенковский депутат Лещенко, который поддержал расправу прокуратуры с активистами Майдана, заявив, что свободовцы могли расстрелять Небесную сотню. Более того, Лещенко утверждает, что расстреливал скорее всего экс-нардеп от Свободы Игорь Янкив, который является мастером спорта и инструктором по стрельбе: "бывший депутат Янкив является мастером спорта и инструктором по стрельбе. По этой причине у них троих и был произведен обыск"

Но всё в заявлении сумасшедшей шавки Леовчкина-Порошенко оказалось вымыслом. Даже биографию нардепа, которого оклеветал, Сирожа не удосужился проверить.

Цитирую Янкива:

«Тема зі звинуваченням «Свободи» у трагічних подіях 31 серпня себе вже фактично вичерпала. Громада розуміє, що це була кривава провокація влади, аби прикрити ганебну здачу інтересів України Путіну. Тож тепер вони вигадали ще більш абсурдну версію – звинуватять нас у розстрілі Небесної сотні… А Сергій Лещенко, який перебуває в одній із провладних фракцій, вочевидь, лише озвучив чергову божевільну вигадку влади. Виглядає так, що ця особа ще не усвідомила себе депутатом, але вже не є і журналістом. Бо як інакше можна трактувати такі божевільні нісенітниці?!. Це просто непрофесіоналізм, бо журналісти, та й зрештою, депутати так не діють – не розкидаються абсурдними фактами, не переконавшись у їх достовірності.

Дійсно, уже багато років я працюю на катедрі стрільби та технічних видів спорту Львівського державного університету фізичної культури. Однак катедра – це не тільки стрільба, але й шахи, п’ятиборство, тріатлон та велоспорт. Я очолював відділення шахів усю свою кар’єру, зараз викладаю студентам загальний курс «шахи», і свого часу був кандидатом у майстри спорту із шахів. Відповідно, інформація, що я буцімто є майстром спорту та інструктором зі стрільби, не відповідає дійсності. Коли б депутатові Лещенку було потрібно дійсно з’ясувати це питання, а не виконати політичне замовлення, – гадаю, проблем зв’язатися зі мною у нього би не виникло. Але, як бачимо, всидіти на двох стільцях важко, і з’являється новий феномен: «іще не депутат, але вже й не журналіст», – зазначив Ігор Янків.

Свободовець також додав, що 20 лютого 2014 року, як і инші депутати-свободівці, він був у Києві: «Зранку я був у своєму номері в готелі «Україна». Як тільки розпочалася стрілянина, я спустився у фойє готелю. Це було приблизно о дев’ятій ранку. Хворобливі фантазії як слідства, так і провладних депутатів вважаю лише цілеспрямованим оббріхуванням».


А я со своей стороны напомню, что к организации Майдана приложил руку другой сотрудник Левочкина - Муся Найем. Майдан был очень нужен Левочкину в борьбе со своими врагами за доступ к телу (и деньгам) дорого Виктора Федоровича. А потом Майдан вышел из-под влияния Левочкина - и понеслось...

А Сирожа как был дерьмом, так и остался - как и у многих других нардепов сирожин мозг очень быстро превратился в шоколад...


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments