"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Віщій сон

Оригинал взят у olga_den_f в <i><b>Віщій сон</b></i>
Президент Росії Володимир Путін Вирішив очолити делегацію країни на ювілейній 70-й Генеральній асамблеї Організації Об'єднаних Націй, яка відбудеться у Нью-Йорку. Про це йдеться в розпорядженні №260-рп, підписаному Путіним.

Після підписання розпорядження путін почав замислюватися, як же краще повести себе на тій асамблеї. Ходить місця собі не знаходить, і от, перед сном, попросив у свого покровителя Ділька лисого, послати йому сон, у якому буде підказка, як же себе поводити, щоб справити якнайкраще враження на присутніх.

Вклався Путін спати і сниться йому сон.

Ніби прокидається він ранком перед поїздкою, а унього виріс величезний хвостяра. Завтовшки з путінську гомілку і довжиною приблизно два метри, сірого кольору і вкритий цупкою шерстю такою, як у дикого кабана. Путін задумався : відрізати самому не вийде, бо дуже боляче, зробити пластичну операцію немає часу, а не пїхати - неможливо. Тож Володимир Володимирович вирішив їхати у шотландській юбці, щоб хвоста сховати, а далі буде видно.

Наказав своїм костюмерам терміново роздобути і привезти йому юбку, одяг її і старанно скрутивши сховав під нею хвоста. Оточуючи звичайно були дуже здивовані, але запитань не задавали. Хіба ж можна задавати такі питання, самому Путіну ? Отож ! А Путін, подивившись на себе у дзеркало, вирішив що треба, всім членам російської делегації одягти такіж юбки, бо якось воно виглядає не зовсім ефектно, коли у такому вигляді тільки один резидент. Наказав, одягли, поїхали.

Приїхала російська делегація, вчасно, Путін навіть не запізнився. Представники делегацій інших держав, були дуже здивовані зовнішнім виглядом росіян, але завдяки своїй вихованості вели себе спокійно, стримано ніби нічого і не сталося.

І от настав час промови Путіна. На його велику радість трибауна з мікрофонами була досить високою, щоб за нею сховатися, Володимир Володимирович гордо вийшов і почав промову. І тут знову неприємності. Путін відчув, що у нього на голові почали рости роги. Всі присутні здивувалися ще більше, принишкли, їм уже було зовсім не до промови, вони вже просто не здатні були чути що він там говорить, тому що вся увага була прикута до його ріг і, спереляку, уже ніхто не чув, що говорить Володимир Володимирович.

Путін уже і сам почав запинатися, бо відчув неабиякий дискомфорт від свого нового образу. Він на автопілоті зачитував усе, що було написано на листку, а сам почав пригадувати все що накоїв, усі свої гріхи, але роги все збілльшувалися ...

Тут, нарешті Володимир Володимирович прокинувся, у холодному поту, підскочів і йому було так моторошно, що він боявся навіть своєї тіні.

Тепер він у розпачі, а його світа здивована і нічого не розуміє. Що буде далі ? Побачимо.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments