"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

"Шакалы Авакова" (экс-беркут) избили ненавидимых ими ультрас. Мстительные, суки ментовские...

ж5

Українські ультрас звернулися до міністра МВС Арсенія Авакова щодо побиття міліцією на минулих вихідних в Миколаєві та Кіровограді людей на стадіонах під час матчів 1/16 Кубку України

Дісталося фанатам "Металіста" та "Карпат", які приїхали підтримати свої клуби на виїзді, що стало першими серйозними сутичками міліції з фанатами з часів Революції гідності.

Наводимо повністю відкрите звернення ультрас до міністра.


"Шановний пане міністр!

Знаючи Вашу відкритість, ми, ультрас українських клубів, хочемо поставити декілька питань, на які Ви можете відповісти в зручній для Вас формі: наприклад, в блозі на Українській Правді, на своїй сторінці у Фейсбук або на прес-конференції в УНІАН. Відсутність відповіді буде сприйнята нами як Ваше особисте схвалення тих дій, які вчинили Ваші прямі підлеглі.

1) За яких умов співробітники Вашого міністерства мають право входження на територію стадіону та хто дав їм право порушувати встановлену процедуру?

2) Переглянувши відео, яке додається, чи вважаєте Ви, що робота всіх співробітників міліції на цьому відео відповідає ступеню суспільної загрози, що склалася?

3) Оцініть ці "витвори мистецтва" (перегляньте фото з синцями), які залишили Ваші співробітники, з точки зору інструкції з застосування спецзасобів. Чи має право співробітник міліції використовувати ПР таким чином?

4) Зі спілкування співробітників міліції між собою нам стало відомо, що багато хто з них служив у "славнозвісному" підрозділі "Беркут". Скажіть, хто дав розпорядження залучити саме їх?

5) Якщо ви користуючись у тому числі оперативним відео, а не лише наданим нами, знайдете порушення з боку Ваших підлеглих, ми б хотіли знати кількість дисциплінарних проваджень, відкритих по цих фактах.

Наперед дякуємо за відповідь.

Ультрас клубів Металіст, Карпати, Дніпро, Чорноморець, Динамо, Шахтар, Волинь, Металург (Запоріжжя), Ворскла, Олександрія, Сталь".ж3Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments