"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Друг Циничного Шоколадного Барыги, разгонявший Майдан, прессует адвокатов. Петя, ты охуел!

.
В продолжение тем
"пЖити по-новому: Порошенко своим Указом запретил люстрировать милицейского генерала"

"Генерал - "столп обороноспособности", запрещенный к люстрации, возглавил киевскую ментярню"

Президентові України
Петру Порошенку

адвоката Башука Олександра Григоровича
вул._________________ Київ, тел.097 579 62 14

Вельмишановний Пане Президенте!

Всупереч логіці Революції Гідності та в силу маніпуляцій із нормами Закону «Про очищення влади…» Ви вивели з-під люстрації генерала МВС Терещука О.Д., який безпосередньо причетний до розгону Євромайдану в Луцьку.

Таке Ваше помилкове персональне рішення не тільки не посилило «боєздатність та обороноздатність України», але дало шанс спочатку підняти голову бандитизму, корупції та кумівству в столичній міліції, а пізніше і «Беркуту» в повному обмундируванні, зі зброєю та із шевроном «Беркут» на грудях під дверима моєї квартири, гуртожитків Олімпійського коледжу ім. Івана Піддубного та в під’їздах ОСББ «Лісова пісня», як це було 21 серпня 2015 року (на фото).

24.04.15 року як член Вищої ревізійної комісії адвокатури я прибув на З’їзд адвокатів України («Будинок кіно», вул. Експланадна, м. Київ), де мав намір у відповідності з Законом України «Про адвокатуру…» відзвітувати про розкрадання коштів Національної асоціації адвокатів України та зловживання секретарем РАУ Гречківським, який балотувався на посаду члена Вищої ради юстиції. Подальші події розвивались за бандитсько-міліцейським сценарієм, традиційним для України: зокрема адвокат Тарас Ламах, призначений Гречківським відповідальним за не допуск київських адвокатів на З’їзд, спробував розбити мій телефон, пошкодивши його з метою перешкоджання мені як адвокату у відеофіксуванні протиправних дій вказаних осіб.

Мною одразу було телефоном 102 викликано наряд міліції, який прийняв від мене заяву про вчинення кримінального правопорушення (майор міліції Глоба І.А., Печерський РУ), перша сторінка відповідного протоколу додається.

Як пояснили мені присутні міліціонери та інші особи, процесом блокування доступу адвокатів до приміщення керують Гречківський та чоловік, який є племінником начальника ГУ МВС в м. Києві генерала Терещука О.Д. та діє за його негласним дорученням (на доданому фото з права наліво – син Гречківського, «племінник» Терещука, Гречківський). Міліціонери, що брали участь у блокуванні приміщення, дали мені телефон «племінника» Терещука О.Д., на який я в цей же день зі свого телефону (097 5796214) перетелефонував, де мені чоловік, який назвався Сергієм, підтвердив, що саме він керував «заходами безпеки» в «Будинку кіно», що він давав вказівки міліції не втручатись та те, що він є родичем генерала Терещука. Тому, з його слів, у випадку, якщо я далі продовжуватиму оскаржувати ці дії, у мене виникнуть проблеми з міліцією (його тел.0970870384).

З того часу органи МВС за моєю заявою про злочин не вжили жодних заходів.

25.07.15 року на особистому прийомі у Терещука О.Д. в його службовому кабінеті в ГУ МВС в м. Києві мною було викладено суть проблеми, зокрема про роль «племінника» Терещука О.Д., скаргу на бездіяльність міліції, а також подано заяву про вжиття заходів моєї безпеки у зв’язку з реальними загрозами життю та здоров’ю, а також скаргу на бездіяльність органів МВС в Києві (в додатку – копія цієї заяви) щодо моєї заяви про події на з’їзді адвокатів. Терещук О.Д. при мені розписав заяву на начальника карного розшуку Лашину О.В. З того часу управління карного розшуку розпочало щодо мене незаконні дії оперативного та розшукового характеру та підготовку до спецоперації з вилучення наявних у мене матеріалів та документів, як щодо зловживання в НААУ, так і корупційних дій «родича» генерала Терещука.

Зокрема, в рамках підготовки обшуку в моєму помешканні та офісі АО «Український адвокат» органами МВС було подано низку запитів щодо місць мого проживання та розташування офісу мого адвокатського об’єднання. Про що мною також на особистому прийому подано відповідну скаргу генералу Терещуку. Так, останній такий запит подано в рамках кримінального провадження за ознаками ч.1 ст.121 КК (тяжкі тілесні ушкодження) 18.08.15 року, а вже 20.08.15 року слідчими ГУ МВС в різні суди було подано клопотання про обшук мого житла та офісу адвокатського об’єднання «Український адвокат» в рамках цього ж провадження, без вказування кваліфікуючої статті КК, але з формулюванням «замах на умисне вбивство», чим ГУ МВС в м. Києві навмисно ввело в оману суд.

Суди відмовили в задоволенні цих клопотань щодо обшуку моїх приміщень як адвоката, але дозволили обшуки в приміщеннях десятка моїх клієнтів та близьких родичів. Але, як мені відомо з джерел в ГУ МВС м. Києва, особисто Терещуком О.Д. поставлено задачу знайти спосіб в найближчий час обшукати моє житло та адвокатське об’єднання (саме той офіс, що використовується мною) з метою вилучення всіх комп’ютерів, електронних носіїв, документів та інших речей, які стосуються моєї адвокатської діяльності, аби з однієї сторони унеможливити нормальну мою адвокатську діяльність, з іншої – вилучити докази корупційних та злочинних дій особи, яку називають «племінником Терещука», матеріалів Вищої ревізійної комісії адвокатури на замовлення члена ВРЮ Гречківського, а також по можливості прив’язати моє ім’я до якогось гучного злочину.

Те, що клопотання ГУ МВС в м. Києві вмотивовано моєю адвокатською діяльністю, прямо випливає з тексту ухвали про дозвіл на обшук, виданої суддею Голосіївського районного суду м. Києва Мирошниченко О.В., якою надано дозвіл на обшук квартири мого партнера, яку я фактично використовую і яка знаходиться поверхом нижче від адвокатського об’єднання «Український адвокат». З ухвали чітко випливає, що мотивом обшуку є моя адвокатська діяльність та позиція в судових процесах (це прямо зазначено в ухвалі), а метою обшуків є вилучення всіх електронних носіїв та документів моєї адвокатської діяльності, а не розкриття вказаного злочину.

Приміщення нашим адвокатським об’єднанням використовується на основі договору оренди і також належить моєму партнерові Самсону Ю.П. Тому ГУ МВС в м. Києві спробувало використати формулювання ухвали «надати дозвіл на обшук у квартирі… власником якої є Самсон Ю.П., у тому числі нежитлових приміщеннях які відносяться до вказаної квартири…» - для того, щоб вломитись за допомогою штурмового загону МВС зі зброєю та в масках (при тому, що документ МВС про застосування при цих обшуках спецпідрозділів прямо зазначає «без демонстрації зброї та без засобів маскування зовнішності»). Бійці штурмового загону намагались атакувати АО «Український адвокат» з шевронами «Беркут». При тому, що «беркутівці» явно знали, що я є представником в судах семи потерпілих у кримінальному провадженні проти «беркутівців», які калічили учасників Євро майдану, і намагались мене залякати. На мої питання щодо шевронів бійці штурмового загону ГУ МВС в м. Києві мені відповідали, що так, вони є «беркутами», а шеврони – їх талісман, і що «хоч ви не чекали, але ми повертаємось»!

Зважаючи на викладене, прошу здійснити перевірку причин бездіяльності органів МВС в м. Києві щодо поданих мною заяв, зокрема щодо вжиття заходів щодо моєї особистої безпеки у зв’язку із об’єктивними підставами вважати, що на мене готується замах, а також через підготовку акту залякування адвоката через незгоду з діями родичів начальника київської міліції генерала Терещука за замовленням члена ВРЮ Гречківського, щодо якого є моя доповідь про його фінансові зловживання на посаді секретаря РАУ та планування ГУ МВС вилучення в мене всієї комп’ютерної техніки та всієї документації.

Прошу негайно вжити заходи із усунення помилково і необґрунтовано повернутого на посаду начальника ГУ МВС в м. Києві генерала Олександра Терещука.

Додатки: фото та копії документів на 14 аркушах.
З повагою,
адвокат Олександер Башук
22.08.15 року

Фото и Документы ЗДЕСЬ


Петрушка шоколадная, ты совсем оборзела?
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments