"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Так народжуються легенди

Оригинал взят у olga_den_f в Так народжуються легенди

Жила собі жінка, і було у неї декілька дочок. Жили не багато а дочкам хотілось і одягтися, і косметику сучасну мати, і ще багато чого ... А по сусідству жили багатші сім'ї. І от дві з дочок вирішили, що їхня мати погана, і вирішили покинути її і підти у сусідську сім'ю жити, тому що їм здалося, що там краще. А щоб не йти з порожніми руками, сказали матері : " Сусіди дадуть нам краще життя, а ми їм за це віддамо частину твоєї садиби, а від тебе ми відмовляємося бо ти бідна, і дякувати тебе за те, що ти нас виростила ми не будемо".

Звісно ж що мати взяла різку і вирішили відлупцювати дочок за такі витівки, а дочки, замість того, щоб попросити вибачення у рідної матері, почали щосили чинити опір. Та так і колотяться вже майже півтора роки. А сусідці ті дівчата потрібні тільки задля понтів, щоб похизуватися яка вона гарна, що ради неї дівчата навіть рідної неньки зреклися. Сусідка їх ніби і підтримує, і підманює в різний спосіб - та тілки то все лукавство.

Шановні дівчата, якщо вам погано у рідної матері, ідіть будьласка, з Богом, на всі чотири сторони, тільки не чепайте садибу матері, бо крім вас у неї є ще діти, і вони не згодні віддавати материну садибу сусідам, ані шматочка.

***************
Імена тих дівчат Донеччіна і Луганщина, а ім'я їхньої матері - Україна.
/ 14.08.2015 olga_den_f /

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb Липень 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 23 comments