"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Пусть Порошенко объяснит, кто дал приказ 74-му разведбату выбить ДУК ПС из Песок "путем уничтожения"

.
Ничего не комментирую, хочу просто репостнуть крик души известного Игоря Пилипчука, который за все время т.н. АТО не был замечен в истериках, накручивании, фейках и вбросах.

Мне кажется, эта информация должна быть проверена и высшее руководство государства обязано отчитаться о своих приказах:

======

Я взагалі не можу зрозуміти чому Порошенко не хоче роз"яснити суспільству зміст таємних протоколів Мінських домовленостей. Все ж очевидно. Була передбачена лінія розмежування.

У кого близькі служать в окремому 74-му розвідбаті. Запитайте їх, який усний наказ надійшов їм від політрука по обіді 24-го липня. Почуєте таке - виділити підготовлену розвідроту і вибити підрозділ ДУК ПС з Пісок. Шляхом знищення.

Хлопці обматюкали політрука, пославшись ввічливо на бойове братство і спільні дії взимку в ДАПі. Запросили письмового наказу.

Звичайно ж, не стали б його виконувати. Хотіли лише побачити прізвище головного козла, що штовхає їх на знищення бойових побратимів. Письмового наказу не надійшло.

Запитання: ХТО ВІДДАВ НАКАЗ 74-му БАТУ ЗНИЩИТИ ПІДРОЗДІЛИ ДУК ПС У ПІСКАХ??? Може скоро дізнаємось.

Мова ж загалом не конкретно про ДУК ПС, а про жахливу тенденцію. Скільки ми вже разів чули про провокації проти добровольчих батів?! Проти тих, хто відмовляється полишати свої позиції всупереч ідіотським наказам ГШ чи МВС.

У мене як громадянина одна вимога до Пороха - покажіть нам повні Мінські домовленості. У тому, що їхній головний зміст ви приховали - не сумнівається навіть баба Гапка з Підгірців.

Паскудна історія, яка все більше вилазить назовні. НАМ НЕ ТРЕБА МИРУ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ! Нам потрібна Перемога, шляхом війни.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments