"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Тимошенко: Сьогодні є можливість безболісно реструктуризувати валютні кредити

.
Відповідальність за те, що валютні кредити призвели до банкрутства людей, несе держава та банки.

Про це у програмі «Шустер live» заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко, повідомляє прес-служба партії.

«Сьогодні для того, щоб зняти відповідальність з влади, натравлюють одних людей на інших. Зараз проти громадян працює вся система та їхні інтереси не враховуються. І мені шкода, що депутати, які проголосували за закон про реструктуризацію, під тиском почали сдаватися і писати заяви про відкликання голосів», - зазначила вона.

Як повідомила лідер «Батьківщини», вартість питання реструктуризації валютних кредитів становить 94 млрд 400 млн грн.

«Реальна сума для закриття закону №1558-1, який дозволяє заплатити кредити по курсу, який був на час взяття кредиту, - 94 млрд 400 млн грн.», - сказала Тимошенко.

За її словами, Нацбанк видав проблемним банкам у кредит державні гроші, щоб вони розрахувалися по депозитам, проте банки цього не зробили.

«Банки не розрахувалися. Наразі 107 млрд 247 млн - це мертва заборгованість банків перед Нацбанком, які ніколи не будуть погашені. З цієї суми 46 млрд - визнані Нацбанком неліквідними. Це означає, що банки заборгували Нацбанку суму, яка значно перевищує те, що заборгували люди. Тобто, це практично реструктуризація взаємної заборгованості, яка не потребує жодної копійки грошей», - пояснила вона.

Юлія Тимошенко в ефірі «Шустер live» також зазначила, що кожен комерційний банк на кожну гривню, долар, виданого кредиту, зобов'язаний створювати резерви за активними операціями банків.

«Наразі в банках зарезервовано рівно стільки, скільки заборговано людьми. Це обігові кошти, якими користується Нацбанк - це 290 млрд. 500 млн. Це резерв, створений у банківській системі за законом, для покриття проблемних кредитів. Іншими словами - резерви передбачені», - впевнена лідер фракції.

Вона впевнена, що сьогодні є можливість взаємно списати людям всі борги.

«Сьогодні треба взяти резерви за активними операціями банків, взяти заборгованість банків перед Нацбанком, і нормально реструктуризувати ці кредити, безболісно для держави, банків і для людей», - заявила Тимошенко.

На її думку, якщо людям конвертувати валютні кредити в гривню, то вони почнуть виплачувати кредити і банк можне отриманий вигоду.

«Тоді не треба буде тримати фонди резервування банку і почнуть поступати повернення реструктуризованих кредитів. Тож ми мусимо захистити цих людей», - підсумувала народний депутат.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 52 comments

Recent Posts from This Journal