"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Порошенко: бегство Клюева не является проблемой. Проблема - увольнение Наливайченко

.
Олег Ляшко:

Я справді залишив зустріч із Президентом Порошенком на знак протесту проти його небажання визнавати очевидні речі.

Я сказав Президенту, що вважаю відповідальним за втечу Клюєва генпрокурора Шокіна, тому ми пропонуємо відправити його у відставку.
У відповідь Шокін погрожує кримінальною відповідальністю мені і моїм колегам Мосійчуку, Лозовому, Ліньку. Я спитав Президента: якщо Шокін так оперативно штампує справи на депутатів-патріотів, що заважає йому так само оперативно розслідувати справи проти убивців Небесної сотні і банди Януковича?

Я звернув увагу Президента на факти корупційної діяльності міністрів, зокрема, Шевченка і Демчишина, і теж запропонував негайно відправити їх у відставку, а не покривати корупцію.

Президент відмовився обговорювати ці питання: проблеми з втечею Клюєва він не бачить, Шокіна у цій втечі він винним не вважає, на вимогу звільнити міністрів-корупціонерів теж не відреагував.

Коли я наполягав, щоб Президент дав відповіді і мені, і суспільству на озвучені питання, він звинуватив мене у тому, що я зриваю йому зустріч із лідерами фракцій.

Після цього я сказав Президенту, що не хочу марнувати ні свій, ні його час і залишив зал, де відбувалася зустріч.

А як би вчинили на моєму місці ви?Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments