"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

В Администрацию президента запрещен вход без галстука. Вам, блядь, шашечки или ехать?!

.
Приглашенный на заседание НацСовета Реформ Oleksa Shalayskiy не был допущен на Банковую, т.к. у него не было... галстука. А т.к. ожидались Яценюк и Гройсман именно в галстуках, то...

Вот так в стране всё - внимание уделяется внешнему, а не внутреннему. Фасадик мудаки покрасили, мебель (кровати с блядями) переставили - и называют это реформами.

В общем, "реформаторы" так и не поняли, что им важнее - шашечки или ехать.
Вернее, им лично важнее шашечки - ехать-то уже никто никуда не собирается. Как в старом анекдоте - "ша, уже никто никуда не идет"...


======

Покаянний пост.

Саме в ці хвилини я мав би бути в АП на засіданні Національної Ради Реформ, але крісло біля моєї таблички лишилось порожнім. Так от. Я не винен.

Історія така. Запросили мене туди учора, і я, звісно, відмовився. Не люблю, коли тебе поїдають хронофаги. Однак сьогодні зранку подзвонив поважаний чоловік і відмовитись було вже гріх.

Прокравшись повз всі кордони міліції і пікет Автомайдану, я дістався врешті турнікету, де мене в списках знайшли, однак, оскільки я був без краватки - не пустили. Міліціонери з жалем зітхали, але було видно, що я - не перша людина, послана з цього органу влади через дрес-код.

Охоронець показав мені список, де першими двома номерами стояли Яценюк-Гройсман і сказав: "Ви ж розумієте, які там люди".

Я звісно був без смокінгу, але далеко не в лахмітті. Ідея з"їздити в обід туди-сюди, аби перевдягнутись в лаковані мешти - мені навіть на думку не спадала: робоча зустріч. Про реформи. На них краватка не впливає.

Так що не потрапив я в святая святих. Хоча мені туди і не дуже треба було, але однаково - каюсь.

І все ж таки, вийшовши з АП і купивши в сусідній забігайлівці пиріжок з м"ясом, подумав: "А якби я так само думав тільки про шашечки, то би вже здох з голоду"-)


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal