"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

И еще одно Обращение к президенту, пославшему войска разбираться с выборами

.
В продолжение  темы: Филатов: "Петр Алексеевич, почему вы молчите? Людьми руководят Идеи и Долг, а не разводняки"


Напомню, Петр Порошенко дал Ахметову "слово купеческое" (вернее, "честное пацанское"), что по 59-му округу пройдет доверенное лицо Ахметки (редкая сволочь, надо отметить, а также пособник и финансист сепаратистов - впрочем, как и сам Ахметов). Но, к ужасу Порошенко и Ахметова, выиграл выборы представитель Правого Сектора. А этого допустить Банковая не может - в этом случае "ПАПа" оказывается банальным пиздоболом, который за базар не отвечает. А потому на округ отправлены... войска.

=======

Пане Президенте, я розумію, що це пост у фейсбуці, а не лист у Вашу адміністрацію, але я, активний учасник революції, депутат ВР від очолюваного Вами БПП, я в розпачу - я відверто не розумію, навіщо ми робили Майдан!

Я щойно приїхав з 59 в.о., з Великої Новосілки, де Вашим іменем прикривають масштабну спецоперацію з протягнення до парламенту відвертого сепаратиста Сажка. Якщо Вам не доповіли - це мер Курахового, ставленик Ахметова, який у квітні-червні цього року годував 2 блокпости терористів біля Мар'їнки (і це можуть підтвердити бійці 20 батальйону тероборони) і організовував ДНРівський референдум 11 травня (останнє взагалі зафіксоване на відео).

Сьогодні ОВК 59 округу окупована спецпідрозділами міліції, під прикриттям яких люди Сажка били і викинули із комісії спостерігачів від інших кандидатів і відверто фальсифікують результати виборів, тупо переписуючи протоколи і псуючи бюлетені. Востаннє я бачив таке у 2013 році, коли балотувався до облради у Дніпрі і викормиш Ахметова Вілкул ламав через коліно моє місто.

На 59 в.о. робиться це цинічно, відкрито, зухвало - посилаючись на Ваш наказ і "домовленості" з Ринатом Ахметовим. У спокійну проукраїнську Новосілку, однією з перших звільнену від терористів, цими днями прийшла війна - тут проводиться справжня АТО - в маленький райцентр нагнано понад 500 силовиків, десятки (!!!) одиниць бронетехніки, яка мусила б знаходитися на фронті, одних лише найновіших БТР-4, яких так бракує нашим кіборгам в аеропорту, тільки на одній з вуличок я нарахував 4 штуки! Вони захищають не Україну - вони захищають фальсифікацію в інтересах відвертого сепаратиста.

Ця ганебна АТО у Великій Новосілці, Петре Олексійовичу, розпочата з подачі Ваших горе-адміністраторів, які в ці години дзвонять у Вищий адміністративний суд, щоби змусити суддів залишити злочинний склад ОВК на чолі з працівником ДТЕКу, ця ганебна псевдо АТО спрямована проти українського народу і патріотичного волевиявлення громадян українського Донбасу, які повірили у зміни у цій країні. Це зрада, шановний пане Президенте, яка, не будучи негайно зупиненою, буде повністю на Вашій совісті як гаранта Конституції і верховного головнокомандувача.

Вибори на цьому окрузі чесно і переконливо виграв мій побратим, начальник штабу батальйону Дніпро, польовий командир Правого сектору Манько Валентин, який разом із бійцями Донбасу, звільняв Новосілку і весь цей край від сепарів і, до речі, забезпечував проведення тут президентських виборів, які зобов'язали Вас відстоювати національні інтереси України.
Валик - справжній герой, який допомагав вийти з Іловайського котла Комбату Юрій Береза і генералу Хомчаку. Саме такі люди мають представляти новий Донбас у Верховній Раді.

Воювати із сепарастами чи із власним народом і його волею - вибір за Вами, пане Президенте!

Андрій Денисенко

Subscribe

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments