"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Глава ТСК: Банковая блокирует расследование Иловайской трагедии

.
 Голова Тимчасової слідчої комісії з розслідування Іловайської трагедії, член фракції "Батьківщина" Андрій Сенченко заявляє, що адміністрація президента блокує розслідування, яке проводить комісія.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Андрій Сенченко повідомив, що він звертався від імені ТСК до президента України, як до керівника РНБО, з письмовим проханням зобов'язати міністра оборони Валерія Гелетея і начальника Генерального штабу Віктора Муженка сприяти роботі комісії.

56765765756

"В установлені терміни - 10 діб - ми не отримали відповіді. Відповідь надійшла тільки вчора за підписом голови адміністрації президента пана Ложкіна, і ця відповідь обурює. Він відповів, що наше звернення направлене міністру оборони Гелетею та начальнику Генерального штабу Муженку, - це є класичним прикладом запуску по колу суспільно важливого розслідування", - заявив Сенченко.

Він підкреслив, що "вся ця суєта чиновників робиться для того, щоб приховати головну військову таємницю нашої держави, а саме - неспроможність Гелетея і Муженка організувати оборону України".

000000002

Голова ТСК переконаний, що блокування розслідування Іловайської трагедії вигідно тим, хто намагається уникнути відповідальності.

Він нагадав, що раніше парламентом була створена ТСК щодо збитого літака ІЛ-76. Роботу цієї комісії було переведено в закритий режим, внаслідок чого суспільство не тримало відповіді щодо винуватців катастрофи.

Сенченко вважає, що "неякісне розслідування з літаком ІЛ-76 стало передумовою наступної Іловайської трагедії".

"Якщо так само суспільство не доб'ється відповідей та покарання винуватців Іловайської трагедії, то це може стати основою для подальших трагедій та злочинних і некваліфікованих наказів, внаслідок яких гинуть люди", - наголосив він.

Як відомо, вчора за наполяганням генерала Руслана Хомчака друга половина засідання ТСК по Іловайську проходила в закритому режимі.

За підсумками засідання голова комісії Андрій Сенченко заявив, що інформація, яка прозвучала у закритому режимі, не містила ознак державної таємниці.

"Аналізуючи відповіді Хомчака, я намагався зрозуміти, в чому полягали секрети, які мають бути недоступні суспільству та ЗМІ, і, чесно кажучи, відповідей на ці запитання я не знайшов. Думаю, це просто професійно-психологічна неготовність військових спілкуватися з пресою", - сказав він.

Андрій Сенченко переконаний, що продовжується системна робота з блокування розслідування Іловайської трагедії.

За його словами, зокрема керівництво сухопутних військ відмовилось делегувати військових на засідання ТСК у зв'язку з тим, що всі, кого планували опитати члени слідчої комісії парламенту, є свідками кримінальної справи по Іловайській трагедії та дали підписку про нерозголошення таємниці слідства.

 "Незважаючи на цю відповідь, на засідання ТСК прибули генерал Хомчак та п’ять його офіцерів, але при цьому члени ТСК не побачили генерала Литвина та полковника Ромигайла", - повідомив Андрій Сенченко.

Subscribe

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment