?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Пожаловаться Следующий пост
Пророчества греко-католического священника Отца Германа Будзинского о Януковиче и Майдане (1991 г)
555
v_n_zb
.
ПРОРОЦТВО ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОГО СВЯЩЕННИКА, ОТЦЯ ГЕРМАНА БУДЗІНСЬКОГО ЗРОБЛЕНЕ В ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО РЕФЕРЕНДУМУ РОКУ БОЖОГО 1991

Ні, ніхто не розуміє, що весь світ, а особливо Східна Європа, стоять на порозі страшних, кардинальних змін, як це було на початку двадцятого століття перед першою світовою війною. Сьогодні відбувся народний референдум про незалежність України. Є величезна ейфорія в народу нашого, який 350 років стогнав і знищувався в московському ярмі, що ми на кінець станемо вільними. Люди радіють та надіються, що все зле вже позаду, сподіваються на краще життя, на гарне майбутнє для себе і своїх дітей.

Але на жаль не все так гарно буде в України та українців у найближчих чверть віку. Ще мине одне покоління, поки Україна отримає свою дійсну незалежність, бо сьогоднішня незалежність, це швидше декларація, ілюзія, ніж реальність цього історичного факту.

Я хочу розказати те, що чекає на наш нарід у найближчих чверть віку: Ейфорія скоро мине, а з нею повернеться гірка реальність: люди поведуться на заклики фальшивих пророків, будуть закриватися заводи і фабрики, розпочнуться великі звільнення людей, почне рости безробіття, гроші знеціняться і втратять свою вартість, люди почнуть масово виїжджати за кордон на заробітки, як це і було колись. Почнуться нарікання від цих самих людей, які ще вчора раділи незалежності, то тепер вони ж будуть на цю незалежність страшенно нарікати. Так буде кілька років.

По цих кількох роках життя трохи внормується економічно, але почнуться утиски та переслідування політичні. І так буде тривати 13 років аж до величезного здвигу людей в Києві, який буде мирною відповіддю народу на дії другого керманича України посісти владу в державі пожиттєво.

Всього за чверть століття в Україні буде п’ять керманичів. Чотири керманичі мужчини. П’ятим керманичем України буде жінка, яку перед тим влада буде переслідувати та посадить до тюрми. А звільнить її з тюрми революційний нарід.

Через 13 років (2004) прийде до влади третій керманич України, на якого всі щирі українці будуть покладати величезні надії. Але він стане дуже гірким розчаруванням для нашого народу. Замість приступити до тяжкої праці та реалізовувати надії народу, він буде займатися тільки пустослів’ям, самолюбуванням та нечесним збагаченням. Вся його каденція при владі - це даремно прогаяні роки життя для народу нашого.

Бог дасть нам шанс через 13 років на нове життя, але цей Божий шанс Україна змарнує. Тоді знову в народі почне рости розпач та безнадія. І тоді Бог пошле нам страшну кару, до влади в Україні прийдуть треті совєти. Це буде страшна бандитська орда.

- Отче, а коли це станеться ???

- Це станеться через 15 років після мої смерті!!! (Отець Герман Будзінський помер в січні 1995 року)

- Отче, чи це будуть знову комуністи??? (Комуністи в Україні, в грудні 1991 року були заборонені)

- Ні, це не будуть комуністи. Перші совєти прийшли до нас у 1939 році, другі прийшли в 1944 році, а треті совєти прийдуть до нас через 15 років по моїй смерті. А комуністи тоді, вже будуть діяти легально і будуть їхніми союзниками. Це буде така собі двоголова диявольська совєтсько-комуняцька гідра. Це буде нова орда на Україну, яка схоче перетворити наш нарід на своїх рабів.

І ця диявольська гідра дірвавшись легально до влади розпочне страшні знущання над нашим народом. Невинних людей почнуть тяжко переслідувати, патріотів будуть бити, садити до тюрем, навіть вбивати. В людей будуть забирати їх майно, над ними будуть неймовірно знущатися. Плач і розпач буде панувати на всій Україні, бо ці бандити будуть скрізь: в міліції, в прокуратурі, таємній поліції, судах, державному апараті. Всюди буде страшна корупція і несправедливість. Всі хто зможе, будуть старатися покинути Україну.

Москва ж буде всіляко підтримувати цю совєтсько-комуняцьку гідру та допомагати їй і мстити всім, хто схоче допомогти українцям, бо для Московщини, українці ніде не зможуть знайти захисту та справедливості, відродження України є смертельно небезпечним.

Як покарання полякам, за їх тверду і послідовну підтримку українців і як попередження всім іншим народам світу, Москва повторить для Варшави другу Катинь. Це станеться через 70 років після першої Катині. (10 квітня 2010 року літак з польською урядовою делегацією на чолі з Президентом Лехом Качинським, яка мала намір відвідати Катинське кладовище, що розташоване під Смоленськом, зазнав катастрофи під час посадки, - загинули всі, хто перебував на борту літака)

Вождь третіх совєтів буде бандитом і не маючи ніяких національних традицій та виховання почне насаджувати в Україні найгірші совєтські порядки колишньої імперії. Тоді настануть другі Крути, після яких відбудеться другий великий здвиг народу. Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою.

Московщина за допомогою третіх совєтів буде старалася втягнути Україну в нову імперію. Але вкінці, даремні будуть всі її зусилля, їй цього не вдасться зробити і за це вона буде покарана Богом. Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі.

Але не треба боятися, бо це триватиме дуже недовго. Зло ніколи не переможе добро. Бог змилосердиться над Україною і вождя третіх совєтів вб”ють. Він не добуде своєї каденції. Весь цей кровавий та жорстокий період буде дуже короткий і закінчиться другим великим народним повстанням.

Цим другим повстанням, цей диявольський совєтсько-комуняцький режим буде зметений з лиця землі. Настане друга українська Коліївщина. Лють людей буде така страшна, що третіх совєтів і комуністів будуть лапати на вулицях і вбивати без суду і слідства. І цю помсту народу нашого ніхто не зможе зупинити, бо злочини які зроблять треті совєти і комуністи проти України та народу, будуть такі самі страшні, як сталінські. Обидві банди, третіх совєтів і комуністів, будуть заборонені та розпущені, а проти них буде організований та проведений новий Нюрнберг. Міжнародний судовий процес, аналогічний нюрнберзькому трибуналу.

Все їхнє майно та гроші награбовані в України та українців будуть конфісковані, а ті треті совєти і комуністи, що лишаться живі, будуть покарані тюрмою. Отоді тільки, народиться дійсно незалежна Україна!

- Отче, а коли це все станеться???

- Це станеться між річницею незалежності та річницею народження Тараса Шевченка. Його ж не даремно називають Пророком в нашому народі. Ці обидві дати мають для нас великий сакральний зміст. Шевченко ж, подіями минулого описував наше майбутнє. Тільки це розуміти треба, як і Біблію. Тому його так ненавидять вороги України.

Після цього, як Україну очолить жінка, яка вийде з тюрми, на Україну чекає дуже скорий розвиток та велике майбутнє. Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка.

А на Московщину впаде кара Божа за всі знущання, які вона зробила Україні впродовж 350 років та іншим народам. Московщину чекає розпад та повний занепад. З Володимира почалося і на Володимирі закінчиться. Така воля Божа.

- Отче, а коли це буде ???

- Це станеться через століття після большевицького перевороту.

- Отче, а чи можна щось змінити???

- Що написано на небесах, людина змінити не може, але все є в руках Божих і на нього в нас вся надія. Ми українці, повинні гідно перейти цю страшну сторінку своєї історії, завжди пам’ятати це, та мати, як урок на майбутнє, щоб це зло диявольське більше ніколи не повторилося на нашій землі. Свободи без боротьби не буває, але з нами Бог. А якщо з нами Бог, то хто ж тоді проти нас???

P.S. Отець Герман Будзінський ( р.н. 1905 – р.с. 1995 ) - монах-студит, греко-католицький священик, який пройшов понад 20 років тюрем та сталінських концтаборів.

На  facebook.

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

А может в Львов загнать ветрище...поболее 30 метров? А чё и за Варшаву заодно накрыть пургою. Мая может испольнить сей наказ. Газу полно в загашнике, в кавернах у Украины. Да и дефолт пора вбандюрить. ЕС давно просила уравненье.. член на трёхчлен решать не по понятиям, а соглассованно примат алгебры....

Революція

(Анонимно)
Кулями, які не є на озброєнні армії снайпери вбивали людей, вивозили в ліс і вбивали, катували людей, палять автомобілі активістів і людей з західної України. Чи це вигідно владі ??? Думаю, що ні. Розбурхати ненависть між простими людьми і йти бити антимайданівців, палити їх автомобілі, почати громадянську війну вигідно лише Росії, щоб поділити Україну і зробити Хохляцьку губернію Росії.

Все слишком красиво, чтобы быть правдой. :)
Хоть бы пруф в виде фото статьи, было бы интереснее. А так... "пророчество Ванги" уже были.

и главное так достоверно, прямо не пророчество,а летопись

(без темы) (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть
Тфутфу (Анонимно) Развернуть
Самі знаєте чого вартують всі пророцтва.

Вселяет надежду)))))


И очень похоже на правду))))

ну так летописи всегда правдивее пророчеств

(без темы) (Анонимно) Развернуть

справді ходили такі думки ще давно

(Анонимно)
не знаю, що це за пророцтва, та моя бабуся ще в 70-х роках казала, що буде правити жінка на Україні і тоді буде краще.

Re: справді ходили такі думки ще давно

Да-да, было какое-то пророчество про женщину у власти... вот бы найти оригинал!

(Удалённый комментарий)
поляки с "твердой и последовательной поддержкой украинцев"
Самому-то не смешно? Друзей нашли. Волынскую резню забыли?

(Анонимно)
Кто знает... волынскую резню могли делать и титушки.

Не дай Бог Юлю к власти... это будет гораздо хуже яныка...

(без темы) (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть
обсуждение (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть
Ну если Юля выйдет и с неё пойдёт на Украине большой террор,то поздравляю собравшихся на Майдане - революция всегда пожирает своих детей.
Думайте.

Вот без этого пункта:
"Це буде перше повстання проти третіх совєтів, яке буде жорстоко подавлене диявольською владою...
Розпочнуться переслідування та репресії проти всіх українських патріотів. Настануть нові сталінські часи. Новітнім енкаведистам буде дозволено все. Для них не буде існувати ані Бога, ані закону, ані моралі"
пророчества были бы просто отличными


зато через три года какой бонус ! ))

(без темы) (Анонимно) Развернуть
во пророк льёт-заливает, прям как по накатанной

Лютый фэйк:) Что вы там курите?

--->>>Від сьогодні, через 35 років Україна стане однією з найсильніших держав світу. Такою, як зараз є Америка.

Завтра как таковой Украины может не быть, а Вы по Америку.

То есть Канада, Германия, Франция, Южная Корея, все будут сосать у Украины?
Мысль конечно хорошая, было б что сосать.

Уберите этот вброс и не позорьтесь. На вранье не построить великого государства.

(Анонимно)
Православные Хакеры вскрыли почту какого-то важного ХИТУШКИ в оппозиции. Обнаружились связи с турками в Крыму. Договариваются об оружии и каких то адресах в крупных городах.
Сволочи, готовят кровавую бойню.

Что касается этого западенского гапона - гореть ему в АДУ.

(Удалённый комментарий)
(без темы) (Анонимно) Развернуть
(без темы) (Анонимно) Развернуть