"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

"Мерзавец" ответил дуре

.
В продолжение темы "Ганя Герман ответила мерзавцам, организовавшим всемирный заговор против Чивокуни"


Не долго раздумывая, Лещенко в своем блоге ответил на "любезности" дурочки Гани, которая уже не знает, как прикрыть свою "оплошность" со стыренными текстами...

Я маю звичку зберігати свої щоденники та блокноти. В блокноті за 28 жовтня 2009 року в мене записано: "Дзвонила Ганна Герман. Обіцяла інтерв'ю з Януковичем".

Цю розмову я пам'ятаю в деталях. Схвильована Герман повідомила, що в захваті від однієї зі статтей, вважає мене об'єктивним журналістом та запевнила, що найближчими днями Віктор Янукович дасть мені інтерв'ю, про яке ми просили півроку до того.

Я майже повірив у ці слова, але передчуття мене не зрадило – ніякого інтерв'ю з Януковичем Герман так і не організувала. Чекаємо вже два роки.

Навесні 2010 року, невдовзі після скандалу із забороною поширювати відео Януковича з вінком, Ганна Герман запропонувала зустрітися на вулиці Банковій перед входом до Адміністрації президента. Вона повідомила, що наближається День журналіста, і поцікавилася, чи готовий я отримати звання "заслуженого журналіста".

Я відповів, що будь-яка влада не повинна нагороджувати журналістів, тому від звання в разі його присвоєння відмовлюся.

І от сьогодні Герман виходить і починає розповідати, що розслідування про плагіат в книзі Януковича – це "провокація" та "афера", "качка" та "спецоперація", організована "за великі гроші людиною без будь-якої моралі" – тобто мною.

Чому пані Герман – державний чиновник 1 рангу – дозволяє собі такі слова? Тому, що я був співавтором однієї з двох статей, яка викриває Януковича в плагіаті при написанні ним широко розрекламованої книги "Opportunity Ukraine".

Проблема Герман в тому, що вона в оточенні президента взяла відповідальність за цей абсолютно ганебний проект, який назавжди залишиться в історії як приклад крадіжки інтелектуальної власності.

Мені цікаво, що скаже Ганна Герман в нових обставинах, коли про плагіат розповідаю вже не я, а редактор журналу "Кореспондент" Віталій Сич?

Він знайшов у книзі Януковича шматки тексту, які він, Віталій Сич, власноруч писав до очолюваного ним видання.

Детальніше про це дивіться в сюжеті каналу TVi, де Віталій вказує, які саме абзаци його публікації були вирізані та без будь-яких посилань вставлені до книги Януковича.Насправді Герман, розгорнувши кампанію проти мене, робить велику дурницю. Набагато краще їй було би помовчати – і скандал сам собою захлинувся би через декілька днів. Так, як зробила Богатирьова, коли її викрили в плагіаті промов Стіва Джобса.

Герман же продовжує коментувати і коментувати, лише підсилюючи сигнал в маси про те, що Янукович займається плагіатом. Завдяки її заявам хвиля навколо книги Януковича наростає як сніжний ком.

До речі, офіційно за посадою Герман очолює Головне управління з гуманітарних і суспільно-політичних питань адміністрації президента України.

Вона отримує зарплату з коштів платників податків (які дозволяють їй відпочивати у Монако) за те, щоб опікуватися гуманітарними і суспільно-політичними проблемами держави, а не однієї особи – навіть якщо це президент.

І ще. Якщо адміністрація президента стверджує, що книгу справді написав Янукович, то, щоб розвіяти сумніви, їм варто провести прес-конференцію та показати пачку в 500 сторінок рукописного тексту, створеного почерком Віктора Януковича.

Звичайно, вона може заявити, що Янукович набирав її власноруч на комп'ютері (якого немає в кабінеті президента!) але в цю легенду повірить ще менше людей, ніж в розповідь про те, що Янукович сам написав свою книгу.

--

Сереге респект!

.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments