Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Усё, приехали: москальский блогер победил в тернопольском забеге в честь героев УПА )))))
555
v_n_zb
.

Pосійський блогер переміг в марафоні на 100 кілометрів, присвяченому героям УПА. Загалом іще восьмеро чоловік були визнані переможцями традиційного тернопільського супермарафону на 100 кілометрів.

За правилами забігу, переможцями вважаються всіх, хто подолає дистанцію за 24 години. На умови супермарафону зголосилося 19 осіб. Більшість із Західної України, кілька чоловік з Києва. Один учасник – Геннадій Логвиненко — приїхав на змагання з Санкт-Петербургу.

Він є відомий в Росії блогером. Працює юристом та захоплюється забігами на довгі дистанції. Минулого року, перебуваючи в Україні, вперше почув та взяв участь в унікальному тернопільському марафоні. Забіг традиційно проводять в кінці травня та присвячують Святу Героїв.

"На доїзд сюди витратив 2500 в рублях (близько 700 грн). Дуже радий брати участь в забізі, що присвячений героям УПА. Після забігу планую одразу повертатися додому – потрібно гроші заробляти. В Україну планую цього року ще раз приїхати – 22 червня в Львів, в той день коли комуністи там хочуть мітинг провести. Комуністів, я, звичайно, не підтримую", — розповів Gazeta.ua чоловік.

За словами Логвиненка, він вихідець з Донецького регіону. Після переїзду в Петербург активно цікавиться подіями в Україні, та по можливості старається брати участь в різноманітних заходах у рідній країні.

"Минулого року був забіг навкруг Азовського моря – 1200 кілометрів. Я пробіг за 21 день. Зі всіх учасників тільки троє до фінішу дойшло", - розповів Логвиненко.

Нагадаємо, Свято Героїв в Україні почали святкувати в 1941 році. Його було впроваджено проводом ОУН в памʼять про полеглих побратимів, зокрема Миколу Міхновського, Євгена Коновальця та Симона Петлюру.

.

промо v_n_zb июль 17, 2013 17:32 151
Разместить за 200 жетонов
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
Ваша запись появилась в рейтинге 3000-ТОП. Отслеживать судьбу записи вы можете здесь.

С чего он москальский? Судя по фамилии украинец, живущий в Санкт-Петербурге.

Житель Петербурга победил в марафоне в честь Героев УП

User vlad47 referenced to your post from Житель Петербурга победил в марафоне в честь Героев УПА saying: [...] - рассказал Логвиненко. Источник: http://v-n-zb.livejournal.com/2723714.html?view=8098946#t8098946 [...]

  • 1
?

Log in

No account? Create an account