"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Тимошенко: "Третий Майдан может стать для Януковича фатальным"

.

Об этом говорится в соответствующем заявлении лидера партии «Батькивщина» Юлии Тимошенко, распространенном пресс-службой БЮТ.


«Вітаю мале підприємництво і весь український народ з перемогою – є вето на Податковий кодекс.

У той же час застерігаю Януковича від косметичних правок. Позиція малого підприємництва має бути врахована цілком і повністю.

Наша політична сила виступає за розробку принципово інакшого кодексу. Але вже негайно слід негайно ухвалити розроблений нами Закон, який гарантує збереження спрощеної системи оподаткування для малих підприємців, гарантує її стабільну роботу на роки вперед.

Боротьба за вето на Податковий кодекс – позитивний урок для молодої української демократії. Вона демонструє те, що в країні є громадянське суспільство, здатне до відстоювання власних інтересів.

Під час акції протесту ми як політична сила були разом з підприємцями. Упродовж останніх тижнів нами здобуто цінний досвід конструктивної взаємодії опозиції та громадянського суспільства. І якщо в подібний спосіб нам і надалі вдасться координувати зусилля, ми і в майбутньому зможемо примушувати владу дослухатися до думки народу.

Усім стало очевидно: ця влада нічого позитивного для країни та народу не планує, свого від неї можна добитися лише силою потужного громадянського спротиву.

Вдруге за останні шість років народ повстав проти Януковича – і вдруге здобув перемогу та захистив свої права за допомогою Майдану.

Янукович, який із самого початку підтримував цей Кодекс, з яким на всіх стадіях розробки та ухвалення погоджували кожну кому, злякався масових протестів і наклав вето, зробивши крайніми «молодших співавторів» – Азарова й Тігіпка. Тільки слабка людина може лякливо перекладати свою відповідальність на плечі підлеглих, списувати на них власні помилки.

Янукович Майдану боїться як вогню. Вже другий Майдан переміг його. Але за Податковим кодексом влада підготувала низку інших, не менш одіозних законів. І якщо вона ще раз не дослухається до думки суспільства та опозиції, буде і третій Майдан, який для Януковича може стати фатальним»

.
Subscribe
promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment