"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Эх, найти бы снайпера, который Курочкина положил...Покращення життя вже сьогодні

До уваги Віктора Януковича, Сергія Льовочкіна та Ганни Герман.

Нам на редакційну скриньку надіслали лист. Автор просить про допомогу. Але, на мою думку, єдине, чим я можу їй допомогти – це довести до вас її оцінку ситуації.

Я наперед вибачаюсь, якщо висловлювання цього читача комусь будуть здаватися нетолерантними.

Але хоча би за посередництва інтернету можновладець може дізнатися думку простого громадянина.

Повірте, цей лист писав не я. Автор цього звернення мені невідомий. І якщо СБУ викличе мене на допит, я не повідомлю, з якої скриньки він прийшов.

Між іншим, подібні думки останнім часом доводилося чути від різних людей.

Отже, шановні керівники України, читайте, але не ображайтеся:
Шановний пане Сергій!

Мушу звернутися до Вашої допомоги. Бо Ви єдиний журналіст, який звертав увагу на пересування Покращувача Ж по місту Києву.

Ситуація допекла.

Ранком їхала на роботу цілу годину. З Оболоні. Через новий міст. Начебто маю звикнути, бо кожний ранок така ситуація. В принципі, десь через день, при в'їзді на новий міст стоїть ДАЇ та не пропускає. Всіх переправляє на вул. Електриків. Кожний раз запитую, чому не можна проїхати через міст.

Відповіді були наступні: 2 рази "аварія", 3 рази "лагодять міст", 3 рази "вимірювальні роботи"... При цьому я жодного разу не зустрічала по місту, щоб десь перекривали дороги за причин аварії.

Ще одна детать. Кожного разу, якщо міст перекривають, їде Покращувач Ж (щоб йому...). Тобто ДАЇ бреше. Падлюки.

Сьогодні, за годину очікування та тягнучки в пробках, спало на думку, що більше за все на світі, я ненавиджу Покращувача Ж. Не можу зрозуміти, хоч вбийте мене, чому ми ВСІ ОБОЛОНЦІ, маємо чекати на те, щоб найманий однією частиною країни Покращувач, проїхав на роботу.

Не розумію, чому ми маємо кожного ранку мати постійні проблеми. Чому одна людина вважає себе якимось обранним та дозволяє собі начхати на сотні тисяч киян. Чому він вважає, що може так зневажати народ.

Знаєте, я, в принципі, толерантна та вихована людина. Але я готова підтримати збір коштів на снайпера:) Бо Яник дістав мене до матюків, до самих найпоганіших емоцій!

А ДАЇ самі натуральні ПАДЛЮКИ! БРЕХУНИ! Караю себе, що не пішла на вибори президента та не віддала свій голос проти цієї зарази. Буде мені наукою. Треба ходити на вибори, щоб потім тебе не ставили раком кожного дня такі уроди.

Допоможіть оболонцям. Що нам треба зробити, щоб не було кожного ранку такої ганьби та приниження нас? Куди писати листи? Або куди звертатися? Як перевірити, чи ДАЇ бреше кожного ранку?

З повагою, Оболонь.

====

Автор жжет. Хотя.....
Если б найти снайпера, который отработал Макса, то можно было бы и поучаствовать в сборе средств.
Правда, одного "Покращувача" мало будет - там же ж, сцуко, прахфесиАналов куча возле корыта, т.е. конкретный отстрел предстоит...
Но мысль разумная. И своевременная....

Subscribe
promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments