"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Янукович вычеркнул книги про Голодомор из претендентов на Шевченковскую премию


Своїм указом Віктор Янукович викреслив із Положення про Національну премію України імені Тараса Шевченка пункт, згідно з яким «Національна премія встановлюється для нагородження громадян за найвидатніші твори… у тому числі твори, які висвітлюють тему Голодомору 1932 — 1933 років в Україні».

Відповідний указ № 932/2010 «Питання Національної премії України імені Тараса Шевченка» від 04.10.2010 розміщено на сайті Президента.

У грудні 2007 року Президент Віктор Ющенко розширив тематику для розгляду творів, висунутих на нагороду імені Тараса Шевченка, додавши до положення про Національну премію такий текст: «у тому числі твори, які висвітлюють тему Голодомору 1932—1933 років в Україні».

Очевидно, це виявилося серйозною проблемою для Віктора Януковича, який для скасування цього пункту навмисно видав свій указ.

27 листопада відзначатиметься День пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932–33 років в Україні. 

Subscribe
promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments