"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Зеленский назначил главкомом ВМС агента ФСБ (по утверждению СБУ Баканова)

.
Сегодня указом президента  уволен командующий ВМС Воронченко (по которому Зеленский недавно приказал открыть уголовное дело за "азовский инцидент"). Другим указом на эту должность назначен контр-адмирал Алексей Неижпапа. Личность крайне интересная.

Официальную биографию приводить не буду - нас больше интересует то, что не вошло именно в официальную часть. А там есть такое, что позволяет Зеленскому (или, скорее, его кураторам) крепко держать ордного из главных военных руководителец Украины за яйца. И если дернется - уп-с, сжать их сильно-сильно.

Если коротко - в марте с.г. СБУ (уже при Баканове, что важно) разоблачило сеть агентов ФСБ среди военных моряков, которые получали информацию именно от нынешнего главкома. Цитирую сообщение СБУ от 31.03.2020:

====

Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила та блокувала чергові спроби вербування представниками ФСБ Росії українських військових моряків.

Оперативники спецслужби виявили і задокументовали факти, що високопосадовець Військово-морських сил України підтримує постійні контакти з діючими кадровими співробітниками ФСБ РФ.

Серед яких, зокрема, зрадники, колишні військовослужбовці СБУ Андрій Гапоненко, Петро Зима, Дмитро Пилипченко, які у 2014 році під час анексії АР Крим перейшли на бік ворога.

У березні 2014 року Гапоненко та Пилипченко, діючи за завданням російської спецслужби, запропонували йому перейти на службу до Збройних Сил ворога та сприяти росіянам у захопленні Академії ВМС ЗС України в Севастополі. Офіцер відмовився від цієї «пропозиції».

Після виходу на материкову Україну він був призначений на посаду заступника командувача ВМС ЗСУ. Наразі він обіймає іншу посаду в ВМС.

Військовослужбовець має доступ до секретної інформації особливо-важливого характеру у сфері оборони, але навіть усвідомлюючи, що перебуває у вербувальному вивченні російської спецслужби, продовжував підтримувати контакти з Гапоненком, Зимою та Пилипченком.

Вони відбувалися під час особистих зустрічей у тимчасово анексованих Криму і Севастополі, куди військовий здійснював систематичні виїзди до рідних, а також мобільним зв’язком.

Під час цих контактів представники ФСБ РФ дізнавались у високопосадовця інформацію про морально-психологічний стан українських військових моряків, рівень їх фінансового і матеріального забезпечення, а також стосовно конкретних посадових осіб Командування ВМС ЗС України.

У результаті вжитих військовою контррозвідкою СБУ заходів не допущено вчинення високопосадовцем ВМС ЗСУ особливо тяжкого злочину та попереджено потенційні негативні наслідки для національної безпеки.

Приймається рішення щодо скасування військовослужбовцю допуску до державної таємниці та звільнення з військової служби.

=====

Як пише “Українська правда”, в СБУ не називають імені високопосадовця, який спілкувався із представниками ворожої спецслужби, але з трьох заступників командувача ВМС України, у 2015 році на цю посаду був призначений уродженець міста Севастополь контр-адмірал Олексій Неіжпапа.

Також з 2012 по 2015 роки, тобто під час анексії Криму Росією, Неіжпапа очолював Академію військово-морських сил ім. Нахімова в Севастополі, про яку згадує військовослужбовець на відео, оприлюдненому СБУ.


Вопросы еще есть?Подписаться на Telegram канал v_n_zb


Tags: Зе-Зашквар, Зеленский
Subscribe

promo v_n_zb июль 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments