"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Стали на одну чашечку кави ближче до поглиблення хаосу

.
Під час візиту до Хмельницького Зеленський з оточенням, і в супроводі головного санітарного лікаря, випили кави в кафе всупереч всім діючим обмеженням.

Порушення карантину? Очевидне, але цей крок варто кваліфікувати ширше.

Цілком можливо Зеленський навіть не усвідомив що зробив, та люди між собою переважно спілкуються символами, знаками, і потім вже за допомогою вербальної комунікації.

Слід згадати при цьому, як рік тому, під час виборів Зеленський щойно давши обіцянку піти з посади в разі порушення закону, порушив його, продемонструвавши бюлетень на дільниці перед камерами.

Отже, манера поведінки повторюється, і вона говорить про те, що президент, гарант Конституції і т.д. далі по списку мислить себе поза рамками будь-якого правового поля, принципів та норм. Він щиро вважає, що це умовності, яких дотримуються лише для проформи. Це така гра, для лохів, а він - не лох.

Він жалкує за тим, що не може вішати, і розуміє владу як вседозволеність, в чому було безліч випадків переконатись. За награною простакуватістю "свого хлопця" ховається просто троль.

Мер Черкас через намір раніше вийти з карантину заради малого бізнесу в місті - "бандит". А Зеленський, який робить це демонстративно заради фоточок - хто?

До того ж, як трактуватимуть цю каву мільйони людей, які це побачили? Як підсвідомий сигнал, що жодних правил в країні немає. І ми це вже спостерігали в Броварах, на прикладі справи Шеремета, справ проти Порошенка і т.д.

Стали на одну чашечку кави ближче до поглиблення хаосу в країні.Yevhen BulavkaПодписаться на Telegram канал v_n_zb


Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments