"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

"Темник" Банковой для "Слуг народа" относительно "формулы Штайнмайера"

Один из тезисов: «Не будет украинской армии – не будет обстрелов боевиков»


Криворукие сотрудники Банковой случайно обнародовали (затем быстро удалили, но рукописи ж, как мы помним...) под названием «Тези по мирному процесу на Донбасі» для депутатов от «Слуги народа» и связанных с партией PR-щиков и журналистов относительно освещения ситуации с подписанием так называемой «формулы Штайнмайера».

Текст создан в формате Word и из исходных данный файла видно, что к нему причастен некто Денис Семенов.

сема1

Возможно, это совпадение, но именно человека с таким именем в украинских СМИ называют как политтехнолога партии Зеленского, в прошлом главреда журнала «Фокус» и работавшего на Коломойского и Пинчука совместно с шеф-редактором этого же издания Никитой Потураевым. В частности, они участвовали в разработке стратегии «Слуги народа». Совпадение? – возможно  ;)


сема2
На фото: Семенов (слева) и Потураев


В целом это набор общих тезисов, частично уже озвученных слово в слово самим Зеленским в его выступлении относительно скандальной «формулы» (скорее всего, зачитывая этот же «Месседж-бокс» или его прототип), но некоторые из них не могут не удивлять. В частности – в пункте о разведении войск под Золотым и Петровским. Например, такой тезис:

БУДЕ РОЗВЕДЕННЯ - ПРИПИНЯТЬСЯ ОБСТРІЛИ. Для незаконних збройних формувань вони втратять сенс, адже в Золотому не буде українських військових.

Війська відводяться ЛИШЕ НА КИЛОМЕТР... тому у разі загострення ситуації здатні швидко повернутися на позиціїТ.е., если что украинские военные быстренько добегут...

Впрочем, предлагаем полный текст документа, распространяемого как внутренний «темник» для партии Зеленского:


Тези по мирному процесу на Донбасі

1. ЗРАДА СКАСОВУЄТЬСЯ

• Зрада скасовується. Її просто немає.
• Ми хочемо завершення війни та повернення всіх територій.
• На сьогодні, існує єдиний майданчик, де ці питання можуть обговорюватись на найвищому рівні. Це зустріч у Нормандському форматі. Але вона не могла б відбутися найближчим часом, бо на шляху була перепона – формула Штайнмайєра.


2. «ФОРМУЛА ШТАЙНМАЙЄРА»

• Чи варто лякатися «формули Штайнмайєра»? Ні, і ось чому:
o Вона НЕ передбачає, що Україна визначає анексію Криму і відмовляється від Донбасу
o Вона НЕ передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть вже завтра
o Вона НЕ передбачає, що вибори на Донбасі пройдуть під дулом кулеметів
o Попередній президент три роки тому заявляв про початок роботи з імплесментації цієї формули – напевне ж, не тому, що він хотів зрадити Україну

• Формула Штайнмайєра каже лише про одне - коли має запрацювати так званий закон про особливий статус Донбасу.
o Після проведення там місцевих виборів, які відбудуться за Конституцією України, законодавством України
o та після публікації звіту ОБСЄ про те, що вибори відбулись відповідно до міжнародних демократичних стандартів.

• З ЦИМ І ЛИШЕ З ЦИМ ПОГОДИЛАСЯ УКРАЇНА У МІНСЬКУ
• Ми НЕ підписували ніяких спільних угод із ДНР і ЛНР
• Ми відправили окремого листа пану Сайдіку, де засвідчили узгодження позиції.


3. ЩО БУДЕ ДАЛІ?

• Далі відбуватиметься:
o Зустріч у Нормандському форматі разом з Президентом Франції, Канцлером Німеччини та президентом Російської Федерації.
o На зустрічі будуть обговорені шляхи припинення війни на Донбасі.


4. ПОЗИЦІЯ ПРЕЗИДЕНТА НА НОРМАНДСЬКІЙ ЗУСТРІЧІ

• Позиція Президента України в цьому питанні є чіткою, зрозумілою і співпадає з позицією українців:
o Донбас - це Україна.
o Там повинен запанувати мир.
o Має відбутись повне припинення вогню та виведення іноземних військових формувань.
o На українсько-російському кордоні з нашого боку повинні бути українські прикордонники.
o Має відбутися обмін полоненими, щоб всі наші громадяни повернулись додому.
o Вибори мають відбутися не під дулами кулеметів, а за українським законодавством, з доступом кандидатів від українських політичних сил, українських засобів масової інформації та міжнародних спостерігачів, з можливістю реалізації свого виборчого права усіма внутрішньо-переміщеними особами.

• На зустрічі у Нормандському форматі новий Закон про особливий статус підписуватися НЕ буде. Нинішній закон діє до 31 грудня. З 1 січня буде новий закон.
• Новий закон буде написано не в кулуарах Офісу президента чи парламенту. Він буде написаний у співпраці і публічному обговоренні з українським суспільством. Жодна «червона лінія» не буде перетнута.

• Отже:
• Ніякої капітуляції.
• Ніякої здачі національних інтересів.
• Ніяких договірняків та глобальних кроків без згоди народу України.

Лише:
• Повернення людей
• Повернення наших територій,
• Повернення полонених
• Повернення миру.

Позиція міжнародних партнерів: підтримка України збільшується

• Зарубіжні партнери України одностайно підтримали курс на дипломатичне рішення конфлікту. Це зробили і Франція, і Німеччин, і Євросоюз - на рівні посадових осіб і на рівні лідерів.
• Вони не дуже приховують свого здивування курсом попередньої влади. Адже відкрити можливість для нових перемовин у Нормандському форматі можна було набагато раніше.
• Замість того попередня влада реалізовувала незрозумілий міжнародним партнерам підхід, не погоджуючись на пропозиції партнерів (ту саму «формулу Штайнмайєра», наприклад) і водночас - не виступаючи із власними пропозиціями мирного врегулювання на Донбасі.
• Результат відомий: Путін з моменту Других Мінських угод (лютий 2015 року) уникав переговорів на вищому рівні, продовжуючи робити вигляд, що «нас там нєт», військові дії продовжувалися - зокрема з моменту Мінських угод загинуло близько 8 тисяч українців.
• Зараз мирний процес зрушив з мертвої точки. При цьому міжнародні партнери так само підтримують незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Це означає, що вони не забули і не пробачили Росії ані Донбас, ані Крим. І їхня позиція на переговорах в Парижі буде жорсткою.


5. СЬОГОДНІ НАМ ПОТРІБНА ЄДНІСТЬ

• Шлях до миру не буде швидким. Він буде довгим і складним. Ми повинні пройти його разом. І тут нам потрібна єдність. В питанні миру вона необхідна, як повітря.
• Право на протест – священне право кожного українця. Президент чує всіх, хто не згодний і хто протестує. Він ніколи не здасть Україну.
• У той же час, нам сьогодні, як ніколи, потрібна стриманість і зваженість. Здатність не піддаватися на провокації та маніпуляції.
• Ті, хто це роблять – хочуть повернути собі можливість грабувати український народ та уникнути відповідальності перед народом. Цього – не буде ніколи.


РОЗВЕДЕННЯ ВІЙСЬК У ПЕТРОВСЬКОМУ І ЗОЛОТОМУ

• Зараз йдуть заходи по розведенню військ у двох населених пунктах на лінії розмежування - у Золотому та Петровському. Домовленість про це було досягнуто 1 жовтня на засіданні тимчасової консультаційної групи у Мінську. Згідно з планом, війська будуть відводитися на кілометр.
• У цьому немає ніякої зради.

o Війська відводяться ЛИШЕ НА КИЛОМЕТР. Не на 10, не на 100. Вони у належній боєготовності, тому у разі загострення ситуації здатні швидко повернутися на позиції.
o Війська відводяться З ДВОХ СТОРІН, і за процесом слідкує ОБСЄ.
o Це робиться не тільки для просування процесу досягнення миру на Донбасі. Це важливо для БЕЗПЕКИ ГРОМАДЯН, які живуть на цих територіях і у цих пунктах. Адже їх обстрілювали тому, що у цих населених пунктах стояли війська. І населення так чи інакше попадало під обстріли або жило під ризиком обстрілів.
o БУДЕ РОЗВЕДЕННЯ - ПРИПИНЯТЬСЯ ОБСТРІЛИ. Для незаконних збройних формувань вони втратять сенс, адже в Золотому не буде українських військових.
o ПІДРОЗДІЛИ ПОЛІЦІЇ ЗАЛИШАЮТЬСЯ В ЗОНІ, З ЯКОЇ ВІДВЕДЕНІ ВІЙСЬКА. Більше того - підрозділи поліції в цих районах ПОСИЛЮЮТЬСЯ.
o Президент поклав ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за безпеку громадян на лінії розмежування на міністрів оборони та внутрішніх справ, начальника Генерального штабу.
o Яскравий приклад того, що система розведення працює - Станиця Луганська. Там війська розвели ще влітку. Обстрілів немає. Все спокійно. Поліція підтримує громадський порядок. Будуються дороги, відновлюється інфраструктура, будується міст, зруйнований під час війни.

• Розведення військ триватиме. Наша мета - розведення військ по всій довжині лінії розмежування, по всіх 450 км.
o Відбуватися воно буде поетапно.
o Кожен факт відведення буде відбуватися під наглядом місії ОБСЄ, яка має зафіксувати, що війська відводяться з обох сторін.
o Українські війська не знижуватимуть рівня боєвої готовності, щоб в разі загострення і провокацій швидко та вчасно повернутися на позиції.
o Буде забезпечуватися безпека місцевого населення - це головний принцип.
o Будуть проводитися роботи з відновлення місцевої інфраструктуриSubscribe

Recent Posts from This Journal

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments