"А поговорить?" (с) (v_n_zb) wrote,
"А поговорить?" (с)
v_n_zb

Турчинов - о коррупционере и рэкетире Порошенко (из интервью)

.
Остатки неразбежавшихся еще порохолюбов с пеной у рта доказывают, что критиковать "святого Петра" могут только продавшиеся Путину "москали", рейтинги с лидерством Зеленского - это провокация Кремля, а честные рейтинги (социологов Банковой) украинские СМИ почему-то не публикуют. Ну, под дурика косят - типа не знают, что и порошенковский Социс дает Зеленскому первое место.
Интересно, что порохоботы продолжают упорно цитировать Волоха, утверждая, что коррупция для Украины - благо, и, мол, это понятно всем нормальным людям, а кому непонятно - агенты кремля.

Ну, хер с ними, с болезными, тут только уколы внутримышечно помогут. Никаких пилюль - с буйными тока уколами ))).

Но если им не нравится то, что говорит о Порошенко его бывший шеф тов.Азаров, то предлагаю ознакомиться с интервью тов. Турчинова, который рассказал много интересного.

=====

Я не сказав жодної неправди про Порошенка!

Це була справа, де уже готове офіційне звинувачення для Порошенка! Крім того, були інші справи, які стосуються екс-діяльності Петра Олексійовича в бізнесі. Але мені було некоректно говорити про зловживання з ПДВ, про торгівлю військовими судами... Бо Петро Олексійович би сказав: "От бачите, це режим Кучми проти мене працював, а вони тепер знову піднімають ці звинувачення!". Тому я жодними словами про це не говорив і зараз не хочу розвивати цю тему, хоча склад злочину існує і там.

Також я не хочу говорити про офшорні технології, які використовував Петро Олексійович – бо це питання слідства. Але ж ідеться як мінімум про ухиляння від сплати податків та відмивання коштів.

Це (офшори) легально, коли ви в своїй податковій декларації пишете одну і ту ж суму – скільки маєте на рахунках за кордоном і скільки ви реально отримуєте як бенефеціар офшорної структури. А коли ви приховуєте – тоді це є злочин! Але ще раз кажу – я не хочу говорити про це, сподіваюсь, що з цього питання продовжується слідство. Хоча, думаю, без ентузіазму – якщо матеріали зараз не знищені, то заморожені.

Я ж говорю тільки щодо тих справ, де вже було закінчено слідство і пред‘явлені офіційні звинувачення...

...У зв’язку з тим, що ця справа (будівництва по Грушевського 9-а - внзб) незаконно закрита, я можу пояснити деякі нюанси...

Все почалося з того, що людина, яку можна вважати опорною фігурою Петра Олексійовича в його холдингу "Укрпромінвест", викликав власників будівництва по Грушевського 9-а і сказав: "Якщо ви бажаєте завершити будинок, то Порошенко дозволяє вам вибрати два варіанти: або отримати відступний за цей об’єкт (який навіть не покриває половини собівартості!) або віддати контрольний пакет – половину будинку переписати на іншу структуру".

І той, і той варіант їх не влаштував. Вони почали торгуватися, пояснюючи, що все це для них прямі збитки. Загалом вони звикли працювати під дахом тієї влади, і їх не здивував шантаж, та вимоги для них були неможливі. Їм сказали: "Торг тут не уместен!".

Коли вони не погодилися, була дана команда одному з екс–міністрів з "Нашої України" заблокувати будівництво, що він і зробив. Ці постраждалі звернулися до одного з депутатів "Нашої України", який прийшов до екс–міністра і попросив: "Не займайтеся єрундою, бо твої пожежники вимагають нереальні речі. Це несерйозно, люди щодня несуть мільйонні збитки".

Цей екс–міністр (Жванія - внзб) відповів депутату з "Нашої України": "Ти це питання вирішуй не зі мною, а з Порошенком. Поки він мені не дасть команду, я не буду дозволяти будівництво".

Депутат глибоко ображений, що здирництвом займаються його колеги, дав свідчення СБУ. І, безумовно, ми не могли не реагувати на це. Так почалося слідство. Що стосується аргументу Порошенка, що він не телефонував власнику цього будівництва... Дійсно, ці хлопці самі просились потрапити на прийом до Порошенка, бо ніхто, крім нього, не вирішував це питання!

Вони просили про одне: "Зробіть нам не такі жорсткі умови!" І коли не змогли нічого зробити, вони були змушені дати свідчення по цій справі. Вони задіювали й інших депутатів, які ходили до Порошенка і просили. А їм відповідали: "Торг тут не уместен!". Тобто ця справа повністю готова до суду, і свідки живі!

І для мене дуже обурливо, коли сьогодні говорять про закриття справи. Піскун – це складна, суперечлива фігура... Але він мав сміливість і нахабство не заборонити своїм підлеглим пред’явити звинувачення Порошенку. Саме наслідком цього стало звільнення генпрокурора.

Одразу після відставки Піскуна мені стало відомо з Генпрокуратури, що у слідчих забрали цю справу. Була отримана вказівка від президента закрити справу протягом двох–трьох днів. Про що я і повідомив ЗМІ. І їм розуму не вистачило, щоб не діяти в дрібницях відповідно до цього сценарію! Справу закрили рівно протягом двох днів!

...Наступна історія трапилося після мого звільнення. Петро Олексійович, використовуючи службове становище, дав наказ начальнику ДАІ, щоб йому видали міліцейську машину супроводу. Хоча, за положенням, тільки президент, прем’єр і голова Верховної Ради мають таку перевагу. Це зловживання владою, бо на це використовуються бюджетні кошти.

Більше того, використовувалась ця машина після відставки Порошенка. І те, що Луценко каже – що машину надали згідно з буцімто секретною інструкцією Кучми – це є неправда. Бо були навіть публічні команди президента Ющенка на колегії МВС заборонити будь–кому їздити з мигалками.

В результаті, один злочин тягне інший. На швидкості близько 200 кілометрів на годину вони на очах дитини збивають молоду мати. Чому? Тому що сам Порошенко, який їде в службовій машині, задає водію швидкість. І як говорити, що не маєш відношення до вбивства, коли ти, зловживаючи владою, отримав цей привілей і фактично спонукав до порушення правил дорожнього руху, що мало наслідком загибель людини!

Це інформація, яку намагалися приховати в МВС (Луценко - внзб). І тільки після втручання громадян–не працівників СБУ вони були змушені цю інформацію зафіксувати. Хоча Петро Олексійович знову начебто ні до чого.


Subscribe

promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 157
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 16 comments