?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Турчинов - о коррупционере и рэкетире Порошенко (из интервью)
555
v_n_zb
.
Остатки неразбежавшихся еще порохолюбов с пеной у рта доказывают, что критиковать "святого Петра" могут только продавшиеся Путину "москали", рейтинги с лидерством Зеленского - это провокация Кремля, а честные рейтинги (социологов Банковой) украинские СМИ почему-то не публикуют. Ну, под дурика косят - типа не знают, что и порошенковский Социс дает Зеленскому первое место.
Интересно, что порохоботы продолжают упорно цитировать Волоха, утверждая, что коррупция для Украины - благо, и, мол, это понятно всем нормальным людям, а кому непонятно - агенты кремля.

Ну, хер с ними, с болезными, тут только уколы внутримышечно помогут. Никаких пилюль - с буйными тока уколами ))).

Но если им не нравится то, что говорит о Порошенко его бывший шеф тов.Азаров, то предлагаю ознакомиться с интервью тов. Турчинова, который рассказал много интересного.

=====

Я не сказав жодної неправди про Порошенка!

Це була справа, де уже готове офіційне звинувачення для Порошенка! Крім того, були інші справи, які стосуються екс-діяльності Петра Олексійовича в бізнесі. Але мені було некоректно говорити про зловживання з ПДВ, про торгівлю військовими судами... Бо Петро Олексійович би сказав: "От бачите, це режим Кучми проти мене працював, а вони тепер знову піднімають ці звинувачення!". Тому я жодними словами про це не говорив і зараз не хочу розвивати цю тему, хоча склад злочину існує і там.

Також я не хочу говорити про офшорні технології, які використовував Петро Олексійович – бо це питання слідства. Але ж ідеться як мінімум про ухиляння від сплати податків та відмивання коштів.

Це (офшори) легально, коли ви в своїй податковій декларації пишете одну і ту ж суму – скільки маєте на рахунках за кордоном і скільки ви реально отримуєте як бенефеціар офшорної структури. А коли ви приховуєте – тоді це є злочин! Але ще раз кажу – я не хочу говорити про це, сподіваюсь, що з цього питання продовжується слідство. Хоча, думаю, без ентузіазму – якщо матеріали зараз не знищені, то заморожені.

Я ж говорю тільки щодо тих справ, де вже було закінчено слідство і пред‘явлені офіційні звинувачення...

...У зв’язку з тим, що ця справа (будівництва по Грушевського 9-а - внзб) незаконно закрита, я можу пояснити деякі нюанси...

Все почалося з того, що людина, яку можна вважати опорною фігурою Петра Олексійовича в його холдингу "Укрпромінвест", викликав власників будівництва по Грушевського 9-а і сказав: "Якщо ви бажаєте завершити будинок, то Порошенко дозволяє вам вибрати два варіанти: або отримати відступний за цей об’єкт (який навіть не покриває половини собівартості!) або віддати контрольний пакет – половину будинку переписати на іншу структуру".

І той, і той варіант їх не влаштував. Вони почали торгуватися, пояснюючи, що все це для них прямі збитки. Загалом вони звикли працювати під дахом тієї влади, і їх не здивував шантаж, та вимоги для них були неможливі. Їм сказали: "Торг тут не уместен!".

Коли вони не погодилися, була дана команда одному з екс–міністрів з "Нашої України" заблокувати будівництво, що він і зробив. Ці постраждалі звернулися до одного з депутатів "Нашої України", який прийшов до екс–міністра і попросив: "Не займайтеся єрундою, бо твої пожежники вимагають нереальні речі. Це несерйозно, люди щодня несуть мільйонні збитки".

Цей екс–міністр (Жванія - внзб) відповів депутату з "Нашої України": "Ти це питання вирішуй не зі мною, а з Порошенком. Поки він мені не дасть команду, я не буду дозволяти будівництво".

Депутат глибоко ображений, що здирництвом займаються його колеги, дав свідчення СБУ. І, безумовно, ми не могли не реагувати на це. Так почалося слідство. Що стосується аргументу Порошенка, що він не телефонував власнику цього будівництва... Дійсно, ці хлопці самі просились потрапити на прийом до Порошенка, бо ніхто, крім нього, не вирішував це питання!

Вони просили про одне: "Зробіть нам не такі жорсткі умови!" І коли не змогли нічого зробити, вони були змушені дати свідчення по цій справі. Вони задіювали й інших депутатів, які ходили до Порошенка і просили. А їм відповідали: "Торг тут не уместен!". Тобто ця справа повністю готова до суду, і свідки живі!

І для мене дуже обурливо, коли сьогодні говорять про закриття справи. Піскун – це складна, суперечлива фігура... Але він мав сміливість і нахабство не заборонити своїм підлеглим пред’явити звинувачення Порошенку. Саме наслідком цього стало звільнення генпрокурора.

Одразу після відставки Піскуна мені стало відомо з Генпрокуратури, що у слідчих забрали цю справу. Була отримана вказівка від президента закрити справу протягом двох–трьох днів. Про що я і повідомив ЗМІ. І їм розуму не вистачило, щоб не діяти в дрібницях відповідно до цього сценарію! Справу закрили рівно протягом двох днів!

...Наступна історія трапилося після мого звільнення. Петро Олексійович, використовуючи службове становище, дав наказ начальнику ДАІ, щоб йому видали міліцейську машину супроводу. Хоча, за положенням, тільки президент, прем’єр і голова Верховної Ради мають таку перевагу. Це зловживання владою, бо на це використовуються бюджетні кошти.

Більше того, використовувалась ця машина після відставки Порошенка. І те, що Луценко каже – що машину надали згідно з буцімто секретною інструкцією Кучми – це є неправда. Бо були навіть публічні команди президента Ющенка на колегії МВС заборонити будь–кому їздити з мигалками.

В результаті, один злочин тягне інший. На швидкості близько 200 кілометрів на годину вони на очах дитини збивають молоду мати. Чому? Тому що сам Порошенко, який їде в службовій машині, задає водію швидкість. І як говорити, що не маєш відношення до вбивства, коли ти, зловживаючи владою, отримав цей привілей і фактично спонукав до порушення правил дорожнього руху, що мало наслідком загибель людини!

Це інформація, яку намагалися приховати в МВС (Луценко - внзб). І тільки після втручання громадян–не працівників СБУ вони були змушені цю інформацію зафіксувати. Хоча Петро Олексійович знову начебто ні до чого.Последние записи в журнале


promo v_n_zb июль 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
так за кого нам голосовать во втором туре - за ЗЕ или за Ю?

Если не хватает ума самому разобраться в этом вопросе то обычно на выборы не идут совсем. Только не надо потом удивляться что такие как петя или янык с ющем опять всех надули и вогнали в нищету.

так во втором туре только эти и останутся
потому шо "хуже пороха ничего не может быть"

Откуда вам известно кто останется? Это Украина, тут может быть что угодно! Петя не янык, зальёт Крешатик реками крови даже не дрогнув, уйти может только получив надёжнейшие гарантии не прикосновенности себя, своих подельников-снвинарчуков и своего бизнеса. Основная проблема у него сохранить награбленное. А потом влиять на процессы в Украине и вставлять палки победившему его. Выход видится один- поставить на месте спиленных на Институтской деревьев столб и вздёрнуть на нём хряка.

если реками крови таких как ты, то я - за

парашникагентхуйла

вопрос на засыпку для парашалюбов.

Как вы можете объяснить тот факт,шо педро-инкогнито отдыхал на Мальдивах во время "войны с хуйлом" и без охраны?
Точно было получено разрешение от кремлёвских кураторов,кстати с кумом-логопедом гейпьокуйойом та же история на Сейшелах.

Интересно услышать версию парашалюбов.

любой парашалюб знает, шо он не ссыт без ахраны

пэдрошестёркахуйла

Да мы тоже знаем шо без охраны барыга даже на парашу поссать не ходит.
Но кум (т.е.хуйло)его кума мертведчука таки дал добро пэдро-инкогнито отдохнуть от "войны" с прощай немытой на Мальдивах?

Тогда тебе придурку придётся убить миллион таких. А то и все два. Петя тебя скорее задушит. Нас уже "наосвобождал". Организовал контрабанду и качает бабло. Для нег война это прежде всего обогащение. Как шли фуры в Донецк так и идут. А щимят пенсов.

Гордон тоже недоволен Порошенко. Об этом он заявил в эфире телеканала 112.

Выбирай сам - за тупорылого зе или за ворюгу ю.

так порох же вашими силами во второй тур не попадет

Гандон не может ни спать ни кушать пока не кинет какашкой в злочинного Порошенко

Какой ты лапочка! Ми-ми-ми! А где харчеваться планируешь, когда Пэдро мимо кассы пролетит?

Ему пообщали место уборщика туалета на вилле пети в Испании. Он не знает что его кинут.

К сожалению, некоторые люди умеют "работать" только языком... Они полагают, что они умеют им работать... А уборщиком на вилле... Ну, правда, не языком же! Нет, ну не гуманно это!

  • 1