?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Турчинов: В 2014-м я говорил неправду...
555
v_n_zb
.
В начале 2014 года Вооруженные силы Украины были неспособны справиться с российской агрессией. Об этом "Громадському" заявил секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины (СНБОУ) Александр Турчинов.

"Армия в начале 2014-го не могла защитить страну. Я тогда говорил неправду, что у нас сильные Вооруженные силы", – сказал он.

По словам секретаря СНБОУ, "хотят войны только больные люди".

"Когда началась российская агрессия в Крыму, наши Вооруженные силы... не были способны выполнить приказы и хотя бы защищать места дислокации и использовать оружие для обороны. Даже этот приказ не выполнялся", – заявил Турчинов, который во время аннексии Крыма исполнял обязанности президента Украины.

Он считает, что озвученная тогда правда вызвала бы панику среди граждан.

"Если бы я вышел и пожаловался на военных, что они неспособны вас защитить, – был бы психоз. Я принимал весь негатив на себя, я рассказывал, что у нас сильные Вооруженные силы, хотя это была, честно говоря, неправда. Это была ложь. Нам Киев тогда не было чем защитить", – отметил Турчинов.

По его мнению, врага на Донбассе остановили кровь и героизм неподготовленных добровольцев.

Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   юПоследние записи в журнале


promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
Політики брешуть завжди, а українські політики - удвічі частіше.

Оскільки скоро "впроваджувати мінські угоди" не на словах, а на ділі, то починають сипатися "зізнання" про час, коли вони були укладені. Власне, і лисому падлу, і кучерявому глибоко начхати на наслідки, оскільки в нашій країні ніколи доступ до влади не вирішувався через особистий імідж, а вони переконані, що так буде і надалі - тому можна ляпати що завгодно: і що "армії не було", і що "добровольцями довелось пожертвувати", і добровольців на передовій називати "хворими людьми". Вже, як бачимо, і раніше спростовувана пропаганда московитів про "за два дні дійдемо до Києва" пішла в діло. Хоча, нагадаю, ці всі брехні не отримали жодного підтвердження в якості "посадки" хоч би когось з вищих військових чинів, які відповідали за стан армії - навпаки, всі "професіонали" Кучми-Ющенка-Януковича отримали підвищення, генеральські погони і високі зарплати, вочевидь за те, що "армії не було".

Вірити цим паскудам все одно треба буде тільки тоді, коли вони будуть давати свідчення під присягою на лаві підсудних.

Піздьож чистої води члена банди #ПЕТРОМАЛІНА!!!

Роздай зброю зі складів населенню і поклич українців із-за кордону - і смерть руSSофашистам.
Але ж тоді як земельку & те що в земелькі дЄрЄбаніть??? А так обмЄнчік валютки іде - а кожний день заходить від нас 10 лімончиків зелених.
Хай не пиздить ТОВСТА СВИНЯ КАБАН ПРОДАЖНИЙ ГУБОШЛЬОП ! Але треба жити і хліб жувати. Пастор вміє дати жити і людям і собі, тільки трупи навкруги - от це не прощається, не людьми - так Господом, будуть його в пеклі чорти в попєц пасторський шпокати вічно.
І до четвертого коліна нащадки вити будуть за брехню підораса!
Слава мертвим героям України! Смерть банді #ПЕТРОМАЛІНА!

Так раздавали же. Записывайся добровольцем и получай зброю. Но что-то мало желающих нашлось.

"
раздавали же".... 2 МЕТРА НА 1 НА КЛАДБИЩЕ(...да И ТО :в сАмом лУчшем слУчае)?;-(((... ." ...и получай зброю..."-нЫнешняя,самА ДО зубОв вооружЁнная против перЕсічного нарОда, влАда банАльнЫе пугачИ пУкалки-хлопУшки боИтся грАжданам для примитИвной самооборОны продаТЬ((((...

Edited at 2018-02-14 18:11 (UTC)

Что-то не пойму. Вы хотели, чтоб влада раздала оружие населению для того, чтобы оно могло защитить государственные границы. Влада это и сделала. Но население не очень захотело почему-то это оружие получать. Так не очень, что многие убежали в страну-агрессор, лишь бы это оружие не получить.
А вы про какую-то самооборону. От кого кстати обороняетесь? У вас там зомби апокалипсис начался? Полагаю, нет.

РаздАть мне орУжие ни одна,как теперь и нЫнешняя,укр-влАсть никогда не предлагала,а зря...

Как нет? Идите в военкомат - выдадут.

" выдадут"-...и для чего именно они его не выдадут?...

Хуй Петра пішов смоктати, смєрд!

Хуй армяна тобі в жопу роздали, підорас selevkid2011 !
Слава мертвим героям! Смерть підорасні банди #ПЕТРОМАЛІНА! Паханів на гіляки! Таких шох як ти на параші в пєрдаки єбати будуть заступники паханів після укладки асфальту на наші рідні українські дороги, які бандіти будуть вилизувати після повіски Петра. Недовго зосталось - будь обережним, роздавальщик, а то рвоне наступний склад - получиш фугас в жопу, АТО тобі буде роздача)))

Edited at 2018-02-14 18:13 (UTC)

===Так раздавали же. Записывайся добровольцем и получай зброю.

Оле́г Яросла́вович Ковали́шин (нар. 18 серпня 1978, Київ — пом. 23 травня 2014, Карлівка (Мар'їнський район)) — псевдо «Рейдер», учасник російсько-української війни 2014—2018, доброволець. Активний дописувач української Вікіпедії. 16 квітня 2014 Олег у своєму блозі зазначив, що записався добровольцем, стрільцем батальйону територіальної оборони Донецької області «Донбас». Другий стрілець мав подавати патрони до ручного кулемета Дегтярьова. Кулемет міг стріляти тільки одиночними пострілами, кожен патрон треба було прилаштовувати в канал ствола — диск був зламаний. Під час бою він знищив одного терориста, був важко поранений уламками від мінометного стрільня, здаватися відмовився, розстріляний терористами із підствольних гранатометів.

Класно видавали, ага.

=== Но что-то мало желающих нашлось.

5 мар. 2014 г. - До військкоматів шикуються черги. Українці всерйоз налаштовані захищати Батьківщину від непроханих гостей.
18 мар. 2014 г. - Раніше повідомлялось про черги біля багатьох військкоматів України. Скупчення людей спостерігалось у Києві, Черкаській, Львівській, Чернігівській, Дніпропетровській областях. У Львові зголошуються до військкомату в тому числі дівчата.

Брехливий ти кацапський підарас

Здравствуйте! Ваша запись попала в топ-25 популярных записей LiveJournal для Украины. Подробнее о рейтинге читайте в Справке.

А сейчас армия стала боеспособна, крута, и вот уже вернула лднр, берёт крым и скоро пойдет на мск? Видимо так.

а може ви хочете все звести на побрихеньки?
ви ще нам план дій за підписом Пуцьки принесіть

кровь и героизм неподготовленных добровольцев

На барикадах, як і на війні, у всі часи стоїть 2-3% пасіонаріїв.
Так, пасіонарії завжди впливають на хід історії. Але питання в тому, чи готова цінності цих пасіонаріїв брати наша нація на озброєння? Цінності ж, насправді, не були взяті. Була взята символіка.

Edited at 2018-02-14 17:42 (UTC)

нація маленьких порошенків

В Україні проблема з політичними лідерами. Тому що суспільство обирає їх з пропонованого переліку лідерів.З п’яти президентів України жоден не боровся за її незалежність. Тобто це – вибір нації, її добровільний вибір. По один бік барикад у 80-х роках минулого століття не було ні Кравчука, ні Кучми, ні Ющенка, ні Януковича, ні Порошенка. Але нація всіх їх обрала на вільних виборах.

У нас - нація маленьких порошенків.
Проблема не лише в Порошенкові, який використовує свою посаду з метою матеріального збагачення, а в тому, що це є нормою для сотень тисяч, якщо не мільйонів українців.

За бажанням, суспільство, звичайно, могло б захищати своїх СПРАВЖНІХ лідерів, відстоювати і орієнтуватися на них. Але суспільство цього не хоче.

Re: нація маленьких порошенків

Одним словом - нація підорасів, внуків підора дєда трупака лєніна???
За рідким виключенням - міліонів 10-15 що рвонули когті. Десь так вон і є. Єбав я таку Батьківщину: краще в Нігерії жити, чим з землляками на рідній землі, захваченої нащадками комуняк. Може це і грубо, і сумно, і трагічно, але здається - це правда.

Re: нація маленьких порошенків

все так, але не зовсім. Якби законотворчість теж була в руках народу, тоді і справи б виконувалися до кінця.
А не так як зараз - початок є, а далі на гальмах.

Так що ви НЕ ПРАВІ

Re: нація маленьких порошенків

На сьогодняшній момент українці не хочуть бачити при владі ідейних, чесних людей. Не хочуть. Значить, вони вправі жити так, як живуть. Поки не захочуть жити чесно.

не можна українців описувати, як жидівську мафію

українці не хочуть бачити при владі ідейних
знову трішки не так. Не допускають таких на медіа, тобто все телебачення і все радіо зайняте владою.
Я вам приклад дам:
увесь контент телебачення говорить, що Саакашвілі крав, навіщо його Президент впустив, дав громадянство і т.п.

А насправді:
Саакашвілі боровся з провладною мафією в Одесі. Труханова вдалося затримати.
І якби Міхо перед цим не вивезли - то це була б перша перемога опозиції(щонайменше в Одеському регіоні), і можливо ще більше людей пристало б на його Рух


Не допускають таких на медіа

Так, медіа в Україні монополізовані великим капіталом. Легше дружині президента знайти роботу на телевізійному каналі, аніж журналістові. Але й тут знайдуться оспівувачі, колишні "інтелектуали", які пояснять, чому дружина президента має право очолити Фонд культури.

Колишні громадські активісти, журналісти, блогери роблять зараз що завгодно для облизування нинішньої влади. Був вибір у наших інтелектуалів, які сьогодні обслуговують владу? Був. Їх хтось розстрілював, ставив до стінки? Ні. Вони облизують цю владу абсолютно добровільно. Просто за це їм дають по кілька тисяч доларів у місяць. І це їхніх вибір. Вони не хочуть жити без цих кількох тисяч доларів.

Суспільство чекає вже чотири роки покарання злочинців: тих, хто грабував країну за часів Януковича, тих, хто влаштовував сепаратистські шабаші в Одесі, у Харкові. Але й досі ці люди спокійно ходять на свободі та плюють на закон. І нація це їсть!

Порошенко грабує населення, тому що населення з цим погоджується. Але в нього досі рейтинг у першій трійці, у нього партія на другому-третьому місці . І суспільство з цим погоджується!

Суспільство самостійно ніколи не визначиться. Для цього у кожної нації існує національна еліта, вершки суспільства, його мозок. Щоправда, в Україні такого явища немає...Ось людина правду глаголить!

Є ще люди, які цю біду розуміють й не здаються!

Re: Ось людина правду глаголить!

але за ним йти не можна. це бандит, що піднявся у владу.
Зараз багато хто правдою прикривається - що Руслан Абальмаз, що Олег Ляшко

Та звичайно! :)))Ви ще не слухали, а вже склали свою думку!
Якщо усі бандити, то тоді немає про що розмовляти! Україна - країна бандитів та хапуг. Точка!

Ви б сперше послухали, що він каже, а що люди кажуть, про що питають, а потім би вже писали! Ви ж тільки що казали, що немає в Україні майданчиків, де б люди змогли проінформуватися та навчитися. Ось вам майданчик - чому не інформуєтесь?!

...Порошенко - великий злодій, бо він спромігся з білого зробити чорне. З героїв зробити бандитів. Героя України побили, розбили голову та забрали до кутузки, а Труханова - випустили!! А українці вірять байкам, які розпускають порошенківськи гниди!

Edited at 2018-02-15 20:11 (UTC)

ви не уважні. цей персонаж не сьогодні з'явився. Говорити правду - не значить бути справедливим на практиці.
Дуже прикро, що вам це треба повторювати, а тим більше - пояснювати.
хочете себе скомпрометувати закликами слідувати за такими? - ваша справа. не моя

Та да! У вас же так багато тих, за ким можна слідувати! :))
Яроші, білецькі, ляшки, тимошенки, порошенки і т.д. Про те й кажемо, що нації як такої немає, а є містечкові князьки та хуторяни безмозглі (моя хата скраю - я нічого не знаю!). А ті, які хочусь щось змінити і щось роблять для того, щоб ця незмазана гарба-таки здвинулася з місця, поливаються брудом та виганяються з країни, засаджуються у тюрми, а то й убиваються! І нічого - ніхто нічого не каже, ніхто нічого не має проти! Окрім оцих кількох "персонажів", які ще щось там намагаються зробити... Але ж ми усі такі благородні, чесні, чисті - на всі 100 процентів! Сидимо в тирнетиках та кажемо, хто що погано робить чи зробив! Ось тому усе так важко у країні. Ось тому нічого там порядного вже й не буде... Бездіяльність рано чи пізно карається. Чекайте - й дочекаєтесь!

"А ті, які хочусь щось змінити і щось роблять для того, щоб ця незмазана гарба-таки здвинулася з місця"

це не про бандита на прізвисько "Капітан"
Ви чомусь це не берете до уваги

я один не удивлен?
такое впечатление, что я все 4 года войньі во всем мной сказаном бьіл прав.
Я уже сбился со счета встречая подтверждения моим вьісказьіваниям

  • 1