?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Наконец-то появился политик, который не ворует: "У меня жена, у меня бабушка хорошо зарабатывает"
555
v_n_zb
.
Михаил Саакашвили 2 ноября в эфире телеканала ATR заявил, что у него и у его семьи нет незаконных доходов и бизнеса, и что живет он на зарплату бабушки, мамы и жены, которые "получают хорошую зарплату".

Честный человек. Этим и подкупает...Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   юПоследние записи в журнале


promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
ясно.наливАйченко - тОже пИдар((..

Якщо за акції під Радою платить не він, то це ще гірше, бо виходить кандидат 100% маріонетка, в руках тих, хто платить.

Тобі яке діло, тобі добре при Петрі живеться?! Дивися, бо після Міші ще і Піночет з´явиться, тоді разом з паханами і вся прислуга на стадіони під дулами піде. Так що молися на Мішу)

Чому ти не засохло у свого батька на штанях?

Це тому що твій в цей час хуй лєніна в мовзолєї смоктав. Мабуть... Меньше чому - більше тому.

от,очевидно, неудОбного вопроса "бе-бе-бе" аж за стакАн схватИлся;-)))))))))))))))))))))))((((((((((((((...

США предложили Украине не подавать в Совбез ООН альтернативную российской резолюцию о миротворческой миссии в Донбассе, а попытаться сначала обсудить принципы миссии. Об этом заявил в Вашингтоне спецпредставитель по Украине Курт Волкер, сообщает пресс-служба Госдепартамента США.
ЛІГА.net

А как Волкнер дышал, как дышал... Обещал, что до Нового года примут украинскую резолюцию. Вот и верь после этого пиндосам.

Здравствуйте! Ваша запись попала в топ-25 популярных записей LiveJournal для Украины. Подробнее о рейтинге читайте в Справке.

Дякуємо! Петра і Хуйла - на гіляку! Так і добавте в 25-му місці рейтингу! Слава Україні!

Навіщо чернити нормальну людину?!

Я особисто вислав Саакашвілі 100 €, і це не первий раз. А Порошенку хочу вислати вірьовку, три навіть, для Авакова і Турчинова в одні коробкі, тільки не знаю куди.
Я за лекцію для дітей, звичайний український лікар, який в 52 роки закінчив мастера по сімейній медицині Іспанії, заробляю 140 € (2 години), 120 год. в місяць приватна поліклініка - 2000 тис. Є, чергування на вихідні в швидкій райлікарні Іспанії - до 5 тис. €. Що не так у Саакашвілі?! Бабушка може має ресторан в США, чому ви про бандюків не пишите, про офшори, про губошльопа, просравшого безпеку і Україну?!
Невже у нас такі дурні люди?! И
Я однокурсник Богомолець, пізди продажної, може в неї напишемо звідки статки на чотирьох дітей від 4-х чоловіків, перший із яких, Олег Гордієнко, парторг нашого факультету, рвонув в "вражеський" США.
Аж зло бере, шановний v_n_zb !
Може вам теж вислати, щоб ви заказняки не писали?!

Re: Навіщо чернити нормальну людину?!

палишься свінособака.
картинка для привлечения внимания гг


Edited at 2017-11-03 17:57 (UTC)

Хуй лєніна з рота вийми

Палититися будеш ти на хуякі лєніна добуваючи вічноживу іскру, вон смєрдюка хуї пахановські бандопетровські смоктати. СЛАВА УКРАЇНІ!

А говорили, что Михо спонсирует Коломойский.

  • 1