?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
Муся окончательно скурвился: Найем объявил акцию в поддержку избиения журналистов
555
v_n_zb
.
Мустафа Найем объявил акцию в поддержку избиения журналистов сотрудниками УДО.

Муся, ну ты ж не дебилка-диджейка, которая не то что по-украински, а даже парузьке мысль свою грамотно выразить не могёт.

Мы-то понимаем, что акция в поддержку избитых журналистов, но по факту читаем то, что написано:

мусся

И это - "лучшие журналисты Украины", мастера слова. Что уже говорить о журналюгах рангом помельче...


Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   юПоследние записи в журнале


promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
Избивайте сами, избивайте как мы, избивайте лучше нас!

P.S. Читал что сейчас в Одессе?

Та тот ...пуштУн(?)...кУрвой и был.

Наем поп Гапон украинского майдана. Если бы у Порошенко и Путина ничего в Украине не вышло, Наем скрылся бы высоко в горах Афганистана. И никто его там бы не нашел.

І шо інтірЄсно - сто $, ой - %, вмєстє з Юлєй, її б прямо із тюрьми в воронкі-газоні через Хуйла би пропустили і відправили би на Афганістан до Мусі! Слава Уркаїні! Смерть комунякам, комсомольцям і блядям Хуйла і Петра, агента хуєсоса трупака лєніна!

Да ладно, плюнь. Скажи лучше, у дедушки, лысого за щёчку возьмешь? )))

Так ти ще і підор?!

Що сука хитра я знав, а що підор - нє, сходи до Гєри - він в тебе візьме. Та і дєд лєнін у кацапів бере за милу душу, на святій спєрмі тримається як живий)

Re: Так ти ще і підор?!

Да не кокетничай дырявый, сосни у дедушки, тебе легче станет! )))

Re: Так ти ще і підор?!

Кокетнічати будеш ти смокчучи пізду блядюги тімошенчихи, підор, а від мене слухай правду, підор продажний, я буде кокетнічать, як ти з пєтькой і юлько на гіляках загойдаєтеся! Слава Україні! Смерть ворогам - підорам і блядюгам банди Хуйла і Петра, з секретаршей Юлькой))) Не сци, пенсіонер, тебе ще лопатою не доб´єш, падло інтернетовське, хто ж там працює в бідній Україні, одна продажна сволота міліонів 15 залишилась. Чи теж чкурнув?!

Re: Так ти ще і підор?!

Все сказал? Теперь возьми у дедушки микрофон и повтори тоже самое, дырявый! )))

Re: Так ти ще і підор?!

А що ж таке дирявий?! Це у підорів так термінологія. Бо у нас в медицині кожний має сім дірок - дві в носі, дві в вуха, рот (пелька підорська в твоєму випадку), уретра і анус, це виходе що кожний семидирявий. А у вас це що?! Це абзац без лиця, пробитий хуякою Петра і накритий піздою Юлі?! Ще і тупий - таких Україна потрібна накрити землетрусом і знести вас дирявих з лиця землі, тоді ми на ваших кістках побудуємо євро-Україну!) Так УКРАЇНІ СЛАВА?!, - КАЦАПЕ??? Відповідай чітко і ясно, ДИРКА З ПІЗДИ ТІМОШЕНЧИХИ БЛЯДЮГИ ХУЙЛА)))

Re: Так ти ще і підор?!

Дырявый это ты! )))

ДИРЯВИМ АБЗАЦАМ СЛАВА!)

Хуяка лєніна в тебе в роті, оце ти, а я відомий лікар, який таким як ти яйця з хуєм ріже по саму шию. Диплом підписаний королем Іспанії - кастріровать підорів кацапо-жидо-сосущих із пізди юлі тімошенко. Моя дірка - це дірак в тебе між ногами, чи в тебе там вже нічого немає. Значить УКРАЇНІ СЛАВА похуй, слава піздоюлі, ах ти ж падаль ананімна, в мене сім дирок, а в тебе двадцять, видно тобі в пузо хуїв понатикали вся падаль України і Кацапії, а дирку в лисому черепі мощним пєрдом зробила блядюга хуйла тимошенко юлька, крєпка піська - диряве таких як ти нараз))) СЛАВА ПИЗДОЮЛЬЦІ?! ДИРЯВИМ АБЗАЦАМ СЛАВА!)

Да ты никак не уймешься, холоп? )))

Сосни у дедушки и сдрысни в половую щель, цицька тараканья! )))

Хуй лєніна в сраку твою кацапотімошенківську !


Підор абзацний - шлюха із пізди бляді тімошенківської, хуй лєніна давно смоктав на вєрность ком-блядям?! Героям/підорам банди блядіни тимошенчихи - слава?!

Re: Хуй лєніна в сраку твою кацапотімошенківську !

Сдрысни в половую щель, ущербный! )))

Муся нализався шоколаду з Пєтькиної сраки!

А він ядовитий!!!

Всё закономерно. Что в башке то и на пальцах нажимающих на буквы.

Интересные у них оговорки.

  • 1