?

Log in

No account? Create an account
Предыдущий пост Поделиться Следующий пост
У Авакова внесли фамилию Саакашвили на сайт Миротворца - как "врага Украины"
555
v_n_zb
.
Близкий к министру внутренних дел Арсену Авакову сайт Миротворец пополнился новой фамилией "врага Украины".
Об этом объявил директор Миротворца Роман Зайцев:

зая

А не интересно - с каких пор враг Порошенко приравнивается к врагу Украины? Порошенко - это не Украина.
Как говорилось в одном популярном фильме, "а ты не путай свою шерсть с государственной"...

Читайте v-n-zb в социальных сетях   фбтвиттервк ок   юПоследние записи в журнале


promo v_n_zb july 17, 2013 17:32 152
Buy for 200 tokens
. Пару лет назад я публиковал уже эти фрагменты из Незнайки. Но повторюсь - уж слишком актуальна сегодня эта сказка Носова. Такое ощущение, что автор в машине времени был переброшен из 64-го года на 50 лет вперед. Это - о нас. Всё - о нас... === Законность: – А кто такие эти…

  • 1
Понятное дело. На счету Саакашвили десять сбитых российских боевых самолетов. )))

Все вірно. Раніше я був проти, але тепер певен, що Саакашліллі треба видати в Грузію, раз він таким чином сюди проривався, знаючи, що є запит на його екстрадицію.

Серед українців багато дивних людей. Якось ото підвозив одного такого дивного дідуся, зараз мешкає у Німеччині і отримує там меленьку пенсію (соціяльну, не трудову, бо він мешкає там лишень декілька останніх років). Коли нас зупинила машина поліції німецької там переглянули сумки то він німців матюкав російскою, за те що вони по нашим сумкам заглядають (номери автівки не німецькі були, то й не дивно, що поцікавилися). Потім їхали та розмовляли знову про німців, він про війну спам'ятав, про окупацію, знову німці такі сякі були. Я в нього запитав, чи не вже гірші були за совєцьких комуняків? На що він трохи задумався, а потім сказав: "та ні, якось німець нівіть наше село, людей врятував...".
Дуже часто мені буває соромно за наших українців, та й сам, мабуть, негідник, бо вщент не розумію, що то за "Міратворец" і як може така як Авакофф бути міністриком. Зібратись прорвати кордон наші люди можуть, а скрутити й винести якогось українофоба міністрика з його опочивальні у них клепки не вистачає. А втім, як почитати нашу історію з західних незаангажованих джерел, то пишатися нам майже не має чим, бо навіть москалі і ті в минулому від нас пішли у якійсь мірі, а не з місяця у ту Масковію прилетіли.

нЫнешние кармАнычи УкраИны-просто...

...очевидно-антинарОдная хУнта,блядь,ганЭбных,сУка,дебИл-блЯдь-клоунов!((((((((((.

Вова, а кому из двух черножепых ( Саакашвили или Аваков) надо теперь кричать " Слава Украине"?

Стадо тупых 200гривневых баранов, проплаченных Коломойским и Саакашвили напало на погранцов.
Опозорили всю Украину и опозорили пограничников.

ЭТО первый серьезный шаг к отжатию Закарпатья.
Т.к. Саакашвили побежал к Садовому, а тот известный латентный сепар, мечтающий о княжении на Западной Украине. Садовой с большой радостью отдаст Закарпатье в обмен на поддержку его Венгрией.

По сути это путч, собрались отборные выродки, кремлевская блять Тимошенко, любитель блядей и денег Саакашвили, сепаратист Садовой и вор Коломойский которому светит реальный срок за его гигантские хищения у Украины.

Привет Закарпатью передавайте...


Edited at 2017-09-10 20:26 (UTC)

От нЫнешней массОнской кИевской порхАто-алчно-барЫжной позОрно-антинарОдной хУнты,и не удивИтельно,что мнОгие съебнУть хотЯт кудА только глазА глядЯт.

Прийти на допомогу, простягнути руку навіть політичному опоненту, коли проти нього чиниться рознуздане й нічим не виправдане беззаконня - саме ця здібність і відрізняє справжнього державного діяча від пересічного політика. Саака, звісно ж, її кине - така в нього натура, це не лікується. Але Бог йому суддя. Стратегічно, в довгостроковій перспективі, Юля сьогодні всуху переграла всіх цих недоумків і політпігмеїв. І вчинила абсолютно правильно - і те, що приїхала підтримати заради верховенства права, і те, що не брала участі у "прориві".

  • 1